Насправді важко дати однозначну відповідь на це питання. Варто розуміти, що під час вибору методології потрібно звернути увагу відразу на декілька чинників:
Змiст
Найпопулярнішим фреймворком вже досить давно є Scrum. Він чудово підходить для більшості проєктів розробки з нуля.
Цей метод виокремлює декілька ролей: Scrum Майстер, Власник продукту, Команда розробки. Разом вони видають результат у вигляді інкременту з певним темпом: наприклад, кожні 2 тижні (цей проміжок часу називають спринт).
Такий підхід дає змогу прогнозувати, коли буде готовий той чи інший функціонал, і поліпшувати ефективність команди від спринту до спринту шляхом певних церемоній.
Ще один популярний підхід — це Kanban. Його краще використовувати для продуктів на етапі підтримки. Саме в цей час досить велика частка роботи команди залежить від зворотного зв’язку користувачів ПЗ, і є постійні зміни пріоритетів роботи.
Кожен з цих фреймворків має чіткі рекомендації, які описані у гайдах:
Але, зазвичай, повністю ці рекомендації не використовуються, бо це або не потрібно, або неможливо з об’єктивних причин. Тому вельми можливі різні варіації Scrum, які називають СкрамБат, або поєднання деяких практик зі Scrum і Kanban, які називають Scrumban.
Для великих проєктів і команд досить популярними є фреймворки LeSS або SAFe.
Основна ідея LeSS полягає в тому, що більші команди можуть застосовувати ті ж самі Scrum-принципи, що і менші. У фреймворку LeSS існує дві версії: базова (Basic LeSS) та розширена (LeSS Huge).
SAFe використовує концепцію “ітераційних інкрементів”, де команди працюють над своїми задачами в межах ітерацій, а потім інтегрують свій код відповідно до спільного графіка релізів.
Ну і, звичайно, для деяких проєктів доцільно використовувати не гнучкий, а каскадний метод, також відомий як Waterfall.
Його можна використовувати за умови повної визначеності у вимогах, а також — коли немає залежності від швидкого зворотного зв’язку від різних учасників процесу розробки.
У висновку хочемо сказати, що найважливіше — обрати той метод роботи, який буде влаштовувати всю команду, а також стане інструментом, який справді допоможе досягти результату.
Читати 4 хвилин
Змiст
Подiлитися з друзями:
Я дякую A-Level за навичку працювати швидко та якісно за будь-яких умов!
Вигорання — це тимчасова ситуація, яку можна контролювати та навіть перетворювати на вигоду! Це вміння допомагає не втрачати внутрішній вогонь та бажання розвиватись у своїй професії.
… школа дала мені безліч корисних знань та навичок. Особливо це стосується реальних кейсів з досвіду вчителів. Вони зіграли важливу роль у формуванні мого уявлення про роботу. Адже теорію можна знайти в інтернеті. А ось розуміння того, як все працює насправді — виникає тільки в процесі спілкування з практикуючими фахівцями. І це неоціненно!
Вiдгук повнiстю“Можу порадити вам — навіть не думати про інші школи та курси! Я не можу передати, наскільки я щаслива, що доля привела мене саме в A-Level! Вони найкращі!
Де ще тебе навчать повної бази, розкажуть цікаві фішки та лайфаки, постійно будуть мотивувати та підтримувати, а також проходити з тобою шлях пошуку роботи рука об руку після завершення курсів?”
Історія успіху випускниці курсу Web Design IT-школи A-Level “Дизайн – це більше, ніж просто картинка. Тому і вкладати в нього потрібно щось більше, ніж просто зовнішній вигляд.” Юлія Безкровна Web-designer, випускниця IT-школи A-Level Якщо зараз ви не можете зважитися на перший крок у digital-design, переживаючи, що у вас немає досвіду, знань, уявлень про цю
Вiдгук повнiстюЗаняття у школі проводяться в режимі онлайн.
Заняття у школі проходять двічі на тиждень. Адміністрація школи затверджує розклад для кожної групи окремо. Це може бути один з трьох варіантів:
- понеділок (19:00-22:00) та четвер (19:00-22:00);
- вівторок (19:00-22:00) та п'ятниця (19:00-22:00);
- середа (19:00-22:00) та субота (11:00-14:00).
Самостійно обирати дні та час занять не можна.
Але ви можете дізнатися у менеджера по роботі з клієнтами, за яким із трьох видів розкладу займатиметься саме ваша група.
Так, на всіх курсах (крім “Основи Програмування”) передбачені безкоштовні заняття з англійської мови. Вони проводяться в неділю - час занять залежить від вашого вихідного рівня англійської мови.
Так, після успішного завершення навчання ви отримуєте сертифікат про закінчення курсу.
Курс практично завжди стартує у призначену дату.
Винятками можуть бути зовнішні чинники, на які школа не може вплинути. Або якщо в групі не набирається достатня кількість людей, тоді дата старту може бути зсунута на період до 2-х тижнів.
Якщо в групі до анонсованої дати старту не набирається 50% студентів, ми зміщуємо дату старту на період до 2 тижнів, про що попереджаємо всіх студентів, які вже записалися до цієї групи. Навіть якщо протягом цього часу ми не набираємо жодної людини - ми все одно стартуємо навчання з тією кількістю студентів, яка є.
На сторінці кожного курсу є відгуки про курс. Також є сторінка всіх відгуків від компаній-партнерів та окрема спільна сторінка відгуків
Так. У нашій школі всі курси складені таким чином, що ви можете прийти на навчання абсолютно без знань у сфері - але зайвими вони не будуть. З корисною інформацією стосовно різних IT-курсів та напрямів ви можете ознайомитись ще перед навчанням у нашому блозі
Так, у вас є така можливість, але для цього вам потрібно буде пройти співбесіду з викладачем, щоб він визначив рівень ваших знань. Також вам потрібно буде здати пройдені модулі, після чого вас допустять до навчання з того місяця, коли ви приєдналися.
Так, ми практикуємо переведення на наступний потік або на інший напрям, але тільки за умови наявності вільних місць у групі.
Викладачі в нашій школі - це практикуючі фахівці, які працюють в IT-компаніях, з досвідом не менше 3-х років. Кожен викладач проходить 3 етапи співбесіди, а також консультації з навчального процесу перед тим, як буде допущений до викладання в нашій школі.
Стандартний ноутбук для офісної роботи з мінімальними вимогами: процесор i3, ОЗУ мінімум 8гб та SSD 256 Гб.
Щомісяця адміністрація школи проводить анкетування студентів для збору зворотного зв'язку про викладачів, якість освіти та зручність навчання в нашій школі.
Є 3 варіанти підписання договору зі школою:
Договір підписується через електронно-цифровий підпис ПриватБанку та сервісу “paper less”;
Через електронно-цифровий підпис у сервісі “Дія” та електронний сервіс “Вчасно”
Відправлення договору у паперовому вигляді через Нову Пошту для підписання.
Виключно оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок школи.
При щомісячній оплаті - через кожні 8 занять. Тобто: раз на місяць в перше заняття навчального місяця.
Якщо двома частинами, то друга оплата має бути внесена на початку четвертого місяця (на 24-му занятті).
Згідно з договором, ви можете повернути 50% від вартості непройдених занять, що були оплачені. Повернення можливе з поважної причини та надання документів, що її підтверджують.
Так, ви можете звернутися з таким запитом до нашого менеджера. Ми надішлемо приклад договору на електронну пошту або в Telegram.
Ні, оплата проводиться тільки на розрахунковий рахунок.
Школа веде студента від початку пошуку роботи до отримання ним офера, бере участь у всіх етапах співбесіди в кожній компанії. Школа надає додаткове заняття зі складання резюме та допомагає у комунікації з HR/Rec. Ближче до фіналу навчання рекрутер школи збирає резюме та подає на співбесіди до компаній-партнерів, які вже мають відкриті позиції та знають рівень наших студентів. Вони лояльно ставляться до студентів школи, оскільки багато випускників A-Level вже потрапили до наших партнерів.
Основні компанії, в які ми працевлаштовуємо випускників - це наші партнери, з якими ви можете ознайомитися на сайті A-Level.
Отримати сертифікат про успішне проходження курсів. Також обов'язковою умовою є відвідування занять з англійської мови.
Студент має брати активну участь в процесі працевлаштування: ходити на співбесіди, виконувати тестові завдання і давати фідбек школі по кожному етапу, щоб ми могли вже в процесі підкоригувати проблемні моменти.
На багатьох наших напрямках є працевлаштування, проте, на жаль, не на всіх. Але ми працевлаштовуємо на всіх напрямках, незалежно від гарантії. Найважливіше - це знання та бажання самого студента!
Студент може написати свої побажання - ми намагатимемося знайти максимально схожу до них компанію серед наших партнерів. Проте, найголовніше - це знайти першу роботу для наших студентів! На жаль, не завжди є крутий вибір.
Ні, повернення коштів з цієї причини не передбачене.Найголовніша мета школи - це можливість для випускників знайти першу роботу. Але якщо студент знаходить роботу самостійно, ми вважаємо, що умови договору виконані, оскільки головна мета здійснена.
Ви можете звернутися за консультацією до адміністрації школи за телефоном або в Telegram. Адміністрація школи проведе консультацію, визначить ваші сильні сторони та допоможе обрати напрям. Також з описом кожного напряму ви можете ознайомитись у нашому блозі в статтях від викладачів та студентів
На кожній сторінці курсу є програма навчання та детальна інформація про технології, що вивчаються. Також ви можете прочитати детальніше про курси в нашому блозі в рубриці “курс очима викладача”
Такої можливості немає, але ви можете ознайомитися з викладачами та школою на наших відкритих заняттях, які ми проводимо щомісяця. Стежте за нашими соцмережами та анонсами заходів. Також ви можете підписатися на розсилку, щоб не пропустити повідомлення про наші заходи.
Крім того, познайомитися з викладачами можна в нашому блозі
Програми курсів коригуються щомісяця: відповідно до нових трендів та оновлень технологій, які передбачені на курсах. Ви можете бути впевнені, що програма буде актуальною на той момент, коли ви будете навчатися на курсах.
Основний упор у нашій школі робиться на практику, щоб на момент випуску у вас був досвід роботи в команді з практичними завданнями. Завдяки цьому в реальному проєкті ви зможете почувати себе комфортно.
Звичайно, ви можете зв'язатися з викладачем у будь-який денний час і, по можливості, він вам відповість. Враховуйте, що наші викладачі - це практикуючі фахівці, які працюють у компаніях. Але ваше питання не залишиться без відповіді у будь-якому випадку.
Так, кожне заняття записується. Ви матимете можливість переглянути заняття за потребою, якщо не змогли бути присутніми.
Після кожного заняття від викладача ви отримуватимете всі методичні матеріали, презентації, які використовувалися на занятті, а також додаткову літературу для самостійного вивчення.
Так, домашнім завданням приділяється окрема увага - їх буде багато.
Заняття проводяться в режимі online через платформу Google meet.
Комунікація ведеться через Telegram групу та електронну пошту.
Модулі можуть проводитись у різні відрізки часу - залежно від курсу. Але в більшості випадків це - раз на місяць.
Звісно так - таких матеріалів буде велика кількість.
Так, на кожному курсі студенти розробляють кілька невеликих проєктів та один великий - випускний. Всі ці проєкти будуть складати ваше портфоліо.
Не менше 80% відвідувань занять
Не менше 80% зданих дз
Не менше 7 балів за модульні роботи та фінальні іспити (захист проєкту та технічну співбесіду)