Історія успіху випускниці курсу Web Design IT-школи A-Level

“Дизайн – це більше, ніж просто картинка. Тому і вкладати в нього потрібно щось більше, ніж просто зовнішній вигляд.”

Юлія Безкровна

Web-designer, випускниця IT-школи A-Level

 

Якщо зараз ви не можете зважитися на перший крок у digital-design, переживаючи, що у вас немає досвіду, знань, уявлень про цю сферу, впевненості у своїх силах, тоді моя історія може надихнути вас діяти.

Зараз я не уявляю себе без дизайну. Ця професія наповнила моє життя фарбами, подарувала близьких друзів, дозволила зробити свій внесок у розвиток важливих проєктів та реалізувати себе.

Важко повірити, що Adobe Photoshop я вперше встановила та відкрила на першому занятті курсу Web Design в A-Level! Можна сказати, що тоді я була “чистим аркушем” у світі дизайну. Єдине, що я мала – це величезний інтерес до професії. Що з того вийшло? Давайте по черзі.

 

Чому саме Web Design?

Так вийшло, що одразу після закінчення університету я пішла у декрет. Коли донька почала підростати, настав час задуматися про повноцінне повернення до роботи. І тоді до мене прийшло усвідомлення: моя професія в дипломі – це зовсім не те, що мене надихає. Думаю, багато хто з таким стикався. Виникає логічне питання: куди ж рухатись далі?

На щастя моя близька подруга тоді працювала в IT-школі A-Level на позиції адміністратора. Школа якраз запустила перший набір на розширений піврічний курс з ux/ui design.

Знаючи мою креативну та творчу натуру, подруга розповіла мені про курс – і мене це зачепило. Мушу чесно зізнатися, що ця розмова розділила моє життя на “до” та “після”. До нього я навіть не думала про айті, а після – не могла думати ні про що інше.

Вирішено – буду веб-дизайнером! Це стало моєю новою метою.

Навчання в IT-школі A-Level

До A-Level я прийшла, не до кінця розуміючи, що таке IT. Звичайно, я погуглила і спробувала дізнатися якомога більше про професію дизайнера. Тому до старту курсу я вже розуміла, що за цією спеціальністю ховаються великі перспективи. Це тільки розігрівало мій запал.

Як я вже сказала, перше заняття на курсі для мене почалося з встановлення Adobe Photoshop. Я не знала жодного інструменту, хоча на курсі були студенти, які вже працювали у Photoshop. Це як вивчати алфавіт, коли інші учні вже вміють писати слова. Але мене це не дуже засмучувало. Адже якщо я чимось надихнулася – то точно впораюся з будь-якими труднощами.

Що дав мені курс Web Design в A-Level?

З початку навчання одразу стало зрозуміло, що курс готує нас до реальної роботи. Ми розбирали теми на існуючих кейсах, багато практикувалися, захищали свої проєкти як справжні дизайнери.

  • Окрім чудових технічних навичок, такий підхід дозволив нам напрацювати портфоліо ще до випуску. За кожним модулем ми вже мали готовий кейс на Behance!
  • На курсі ми навчилися “продавати” себе та свою працю, аргументувати професійну думку та відстоювати власні рішення.
  • Викладачі дали нам базове розуміння того, що дизайн – це не тільки про “красиво”, а й про “інтуїтивно зрозуміло та ефективно”. Ми точно знали, що кожне наше дизайнерське рішення має пояснюватися логічно.

З такою базою та портфоліо знайти роботу новачкам було набагато простіше. Але у пошуку першої вакансії допомогли не лише наші навички, а й рекрутинговий відділ школи. 

Кожен успішний випускник отримав офер. Рекрутери допомогли нам скласти резюме та підготували до співбесід. Вакансії приходили від рекрутерів A-Level і надалі. Коли на ринку з’являлися нові пропозиції – ми про них дізнавалися.

Мій старт роботи за новим фахом

Я почала працювати дизайнером ще на п’ятому місяці навчання у школі A-Level. Партнери школи із Харківської міської ради запропонували мені співпрацю на невеликий проєкт. То був дуже цікавий досвід. Я відчула свою користь і повірила у себе як у справжнього дизайнера.

Після випуску зі школи я отримала офер від продуктової компанії з головним офісом у Нью-Йорку! Непогано для людини, яка лише пів року тому встановила Photoshop? У цій компанії я працювала рік. Вона подарувала мені величезний вагон досвіду. 

Але в якийсь момент я зрозуміла, що віддалена робота не закриває всі мої потреби та амбіції. Я була джуном, якому не терпілося стати частиною дизайн-ком’юніті, спілкуватися зі старшими менторами та колегами. А мій ментор, як і більшість команди, жили в іншому часовому поясі. Тому “вичепити” їх було дуже важко.

Мені хотілося: офіс, живе спілкування, вирішення питань віч-на-віч, а не через завдання в Jira.

Робота у команді digital-компанії

Саме тоді стався другий серйозний поворот у моєму житті. Мені зателефонував друг з університету та розповів, що відкриває власне діджитал-агентство. Він збирав команду і саме шукав дизайнера.

Графічний дизайн не був моєю прямою спеціальністю, хоча я часто співпрацювала з міською радою Харкова та готувала різні графічні матеріали для конференцій. Мені подобалося бути причетною до чогось великого та важливого. 

Основною моєю спеціалізацією був все ж таки ux/ui design. Але мій друг так “горів” своєю ідеєю, що я й сама спалахнула! 

З його компанією ми разом пройшли шлях від 4 фахівців з палаючими очима до крутого офісу в центрі міста, безлічі різноманітних проєктів та великої команди все з тими ж палаючими очима. Після віддаленої роботи – це був ковток свіжого повітря!

Що б я порадила собі на початку шляху?

Якби я могла повернутися в минуле і дати собі пару слушних порад, то ось, що б я сказала:

  • Не втрачай запал і внутрішній вогник – це головний двигун у будь-якій справі. Слухай свою інтуїцію – ти все робиш правильно!
  • Звичайно, на одному запалі далеко не поїдеш – потрібно добре вчитися та застосовувати технічні знання на практиці, намагатися завжди бути “в темі” новинок.
  • Не потрібно робити дизайн заради дизайну. Важливо завжди розуміти потреби користувачів та особливості конкретного проєкту. Дизайн – це більше, ніж просто картинка. Тому і вкладати в нього потрібно щось більше, ніж зовнішній вигляд.
  • Не бійся помилятися, запитувати поради у досвідчених фахівців, відстоювати свою роботу. Будь відкрита до конструктивної критики, але не втрачай віри в себе!

Сподіваюся, що ці прості рекомендації допоможуть новачкам, які лише розпочинають свій шлях у дизайні. Я вам заздрю ​​– попереду на вас чекає найцікавіше! 

Не бійтеся зробити перший крок – і можете відкрити в собі безліч талантів!

 

Ще iсторii

Юлія Безкровна

Історія успіху випускниці курсу Web Design IT-школи A-Level “Дизайн – це більше, ніж просто картинка. Тому і вкладати в нього потрібно щось більше, ніж просто зовнішній вигляд.” Юлія Безкровна Web-designer, випускниця IT-школи A-Level   Якщо зараз ви не можете зважитися на перший крок у digital-design, переживаючи, що у вас немає досвіду, знань, уявлень про цю

Вiдгук повнiстю

Новікова Діана

“Можу порадити вам — навіть не думати про інші школи та курси! Я не можу передати, наскільки я щаслива, що доля привела мене саме в A-Level! Вони найкращі!
Де ще тебе навчать повної бази, розкажуть цікаві фішки та лайфаки, постійно будуть мотивувати та підтримувати, а також проходити з тобою шлях пошуку роботи рука об руку після завершення курсів?”

Вiдгук повнiстю

Гриб Микита

“Я вирішив програмувати на Java, тому що грав в Minecraft” Гриб Микита Java Software Engineer, випускник IT-школи A-Level Всім привіт! Мене звати Микита, зараз я працюю в компанії EPAM Systems на позиції Software Engineer. Першу роботу в IT я отримав ще під час навчання в A-Level, коли мені щойно виповнилось 18 років. А починалось все

Вiдгук повнiстю

Боднар Ірина

Я знаю, що таке — шукати першу роботу без жодного досвіду. Розумію, як складно знайти ту компанію, що зверне увагу на Trainee/June та захоче дійсно інвестувати в молодого фахівця свій час та кошти.
Для мене це вже пройдений етап. Але кожен Senior колись починав свій шлях з навчання і також не знав, що на нього очікує далі. Пам’ятайте про це та заряджайтеся впевненістю!”

Вiдгук повнiстю

AWS Notes. Chapter 1. IoT

Вже 12 грудня, запрошуємо на наш новий івент AWS Notes. Chapter 1. IoT від AWS User Group Ukraine ком’юніті. AWS Notes — це серія віртуальних конференцій, де кожен Chapter — окремий розділ клауду AWS, зібраний зі спеціальних доповідей Notes 📝 Що на вас чекає? 🔸 1 день віртуальної конференції 🔸 5 Tech Notes, де спікери

TEACHERS2IT: Презентації як спосіб подання інформації

🌟Як зробити презентацію, яка не дозволить заснути аудиторії? 🔥29 листопада Kharkiv IT Cluster запрошує вчителів долучитися до онлайн-вебінару від компанії CHI Software, присвяченому роботі з презентаціями в навчальному процесі. 📅 Коли: 29 листопада о 15:30 📲 Де: онлайн, Zoom 🗣 Спікер лекції — Анастасія Зюзя, графічний дизайнер у CHI Software. Не пропустіть можливість дізнатися секрети спікерки про створення ефективних презентацій! 🔎Розглянемо

Levi9 Python Meetup

Чи існує трушний паралелізм у Python? Який фреймворк швидший: Django та FastAP? Чи є майбутнє у GIL та які його переваги? Запрошуємо на Levi9 Python Meetup, щоб детальніше розібратися у цих темах! Коли: 7 грудня Де: онлайн Участь безкоштовна Під час онлайн-трансляції ми також відкриємо збір донатів для фонду “Повернись живим” 💙💛 Команда Levi9 поділиться

Cloud Builders: Java Conf

Привіт 👋🏻 Раді запросити 30 листопада на онлайн конференцію Cloud Builders: Java Conf! Це вже четверта Java-конференція ком’юніті, де на вас чекають: – 6+ Java&Cloud експертів, які поділяться кращими практиками; – спільнота з понад 500 однодумців. В агенді👇🏻 – “Java 11–21 Evolution” від Mohamed Taman, Senior Solutions Architect в Nortal – “The Keys to Developer

Загальні питання

Який формат проведення занять: онлайн чи офлайн?

Заняття у школі проводяться в режимі онлайн.

В які дні та час проводяться заняття?

Заняття у школі проходять двічі на тиждень. Адміністрація школи затверджує розклад для кожної групи окремо. Це може бути один з трьох варіантів:

- понеділок (19:00-22:00) та четвер (19:00-22:00);
- вівторок (19:00-22:00) та п'ятниця (19:00-22:00);
- середа (19:00-22:00) та субота (11:00-14:00).

Самостійно обирати дні та час занять не можна.
Але ви можете дізнатися у менеджера по роботі з клієнтами, за яким із трьох видів розкладу займатиметься саме ваша група.

Чи є заняття з англійської мови?

Так, на всіх курсах (крім “Основи Програмування”) передбачені безкоштовні заняття з англійської мови. Вони проводяться в неділю - час занять залежить від вашого вихідного рівня англійської мови.

Чи видається сертифікат після навчання?

Так, після успішного завершення навчання ви отримуєте сертифікат про закінчення курсу.

Курс завжди стартує у вказану на сайті дату?

Курс практично завжди стартує у призначену дату.
Винятками можуть бути зовнішні чинники, на які школа не може вплинути. Або якщо в групі не набирається достатня кількість людей, тоді дата старту може бути зсунута на період до 2-х тижнів.

Що відбувається, якщо група не набирається до старту?

Якщо в групі до анонсованої дати старту не набирається 50% студентів, ми зміщуємо дату старту на період до 2 тижнів, про що попереджаємо всіх студентів, які вже записалися до цієї групи. Навіть якщо протягом цього часу ми не набираємо жодної людини - ми все одно стартуємо навчання з тією кількістю студентів, яка є.

Де можна почитати відгуки про школу?

На сторінці кожного курсу є відгуки про курс. Також є сторінка всіх відгуків від компаній-партнерів та окрема спільна сторінка відгуків

Якщо я не маю досвіду, чи можу я навчатися у вашій школі?

Так. У нашій школі всі курси складені таким чином, що ви можете прийти на навчання абсолютно без знань у сфері - але зайвими вони не будуть. З корисною інформацією стосовно різних IT-курсів та напрямів ви можете ознайомитись ще перед навчанням у нашому блозі

Чи можу я почати вчитися з середини курсу?

Так, у вас є така можливість, але для цього вам потрібно буде пройти співбесіду з викладачем, щоб він визначив рівень ваших знань. Також вам потрібно буде здати пройдені модулі, після чого вас допустять до навчання з того місяця, коли ви приєдналися.

Чи можна перевестися на наступний набір, якщо у мене виникли складності, і я зараз не можу відвідувати заняття?

Так, ми практикуємо переведення на наступний потік або на інший напрям, але тільки за умови наявності вільних місць у групі.

Хто ваші викладачі?

Викладачі в нашій школі - це практикуючі фахівці, які працюють в IT-компаніях, з досвідом не менше 3-х років. Кожен викладач проходить 3 етапи співбесіди, а також консультації з навчального процесу перед тим, як буде допущений до викладання в нашій школі.

Який мені потрібен ноутбук для занять?

Стандартний ноутбук для офісної роботи з мінімальними вимогами: процесор i3, ОЗУ мінімум 8гб та SSD 256 Гб.

Чи є у вас зворотний зв'язок на курсах?

Щомісяця адміністрація школи проводить анкетування студентів для збору зворотного зв'язку про викладачів, якість освіти та зручність навчання в нашій школі.

Договір та оплата

Як здійснюється підписання договору зі школою?

Є 3 варіанти підписання договору зі школою:
Договір підписується через електронно-цифровий підпис ПриватБанку та сервісу “paper less”;
Через електронно-цифровий підпис у сервісі “Дія” та електронний сервіс “Вчасно”
Відправлення договору у паперовому вигляді через Нову Пошту для підписання.

Які є види оплати за курси?

Виключно оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок школи.

Який крайній термін сплати за курс?

При щомісячній оплаті - через кожні 8 занять. Тобто: раз на місяць в перше заняття навчального місяця.
Якщо двома частинами, то друга оплата має бути внесена на початку четвертого місяця (на 24-му занятті).

Чи передбачено повернення коштів за курси, якщо я не можу продовжувати навчання?

Згідно з договором, ви можете повернути 50% від вартості непройдених занять, що були оплачені. Повернення можливе з поважної причини та надання документів, що її підтверджують.

Чи можна ознайомитись з договором до запису на курс?

Так, ви можете звернутися з таким запитом до нашого менеджера. Ми надішлемо приклад договору на електронну пошту або в Telegram.

Чи можна сплатити готівкою?

Ні, оплата проводиться тільки на розрахунковий рахунок.

Працевлаштування

Як відбувається працевлаштування?

Школа веде студента від початку пошуку роботи до отримання ним офера, бере участь у всіх етапах співбесіди в кожній компанії. Школа надає додаткове заняття зі складання резюме та допомагає у комунікації з HR/Rec. Ближче до фіналу навчання рекрутер школи збирає резюме та подає на співбесіди до компаній-партнерів, які вже мають відкриті позиції та знають рівень наших студентів. Вони лояльно ставляться до студентів школи, оскільки багато випускників A-Level вже потрапили до наших партнерів.

Куди ви працевлаштовуєте?

Основні компанії, в які ми працевлаштовуємо випускників - це наші партнери, з якими ви можете ознайомитися на сайті A-Level.

Які умови потрібно виконати, щоб бути працевлаштованим?

Отримати сертифікат про успішне проходження курсів. Також обов'язковою умовою є відвідування занять з англійської мови.
Студент має брати активну участь в процесі працевлаштування: ходити на співбесіди, виконувати тестові завдання і давати фідбек школі по кожному етапу, щоб ми могли вже в процесі підкоригувати проблемні моменти.

На всіх курсах є гарантія працевлаштування?

На багатьох наших напрямках є працевлаштування, проте, на жаль, не на всіх. Але ми працевлаштовуємо на всіх напрямках, незалежно від гарантії. Найважливіше - це знання та бажання самого студента!

Чи можу я вибрати компанію для працевлаштування?

Студент може написати свої побажання - ми намагатимемося знайти максимально схожу до них компанію серед наших партнерів. Проте, найголовніше - це знайти першу роботу для наших студентів! На жаль, не завжди є крутий вибір.

Якщо я сам знайду роботу після курсу, мені повернуть гроші?

Ні, повернення коштів з цієї причини не передбачене.Найголовніша мета школи - це можливість для випускників знайти першу роботу. Але якщо студент знаходить роботу самостійно, ми вважаємо, що умови договору виконані, оскільки головна мета здійснена.

Профорієнтація

Як вибрати курс?

Ви можете звернутися за консультацією до адміністрації школи за телефоном або в Telegram. Адміністрація школи проведе консультацію, визначить ваші сильні сторони та допоможе обрати напрям. Також з описом кожного напряму ви можете ознайомитись у нашому блозі в статтях від викладачів та студентів

Де можна детальніше ознайомитися з курсами та технологіями, що вивчаються на них?

На кожній сторінці курсу є програма навчання та детальна інформація про технології, що вивчаються. Також ви можете прочитати детальніше про курси в нашому блозі в рубриці “курс очима викладача”

Чи можна поспілкуватися з викладачами до старту курсу?

Такої можливості немає, але ви можете ознайомитися з викладачами та школою на наших відкритих заняттях, які ми проводимо щомісяця. Стежте за нашими соцмережами та анонсами заходів. Також ви можете підписатися на розсилку, щоб не пропустити повідомлення про наші заходи.
Крім того, познайомитися з викладачами можна в нашому блозі

Процес навчання

Наскільки програми курсів в A-Level актуальні?

Програми курсів коригуються щомісяця: відповідно до нових трендів та оновлень технологій, які передбачені на курсах. Ви можете бути впевнені, що програма буде актуальною на той момент, коли ви будете навчатися на курсах.

На що більше робиться наголос у програмі курсів: на практику чи теорію?

Основний упор у нашій школі робиться на практику, щоб на момент випуску у вас був досвід роботи в команді з практичними завданнями. Завдяки цьому в реальному проєкті ви зможете почувати себе комфортно.

Чи є зв'язок із викладачем у позаурочний час?

Звичайно, ви можете зв'язатися з викладачем у будь-який денний час і, по можливості, він вам відповість. Враховуйте, що наші викладачі - це практикуючі фахівці, які працюють у компаніях. Але ваше питання не залишиться без відповіді у будь-якому випадку.

Чи зберігається запис заняття, якщо я не зміг бути на ньому присутнім?

Так, кожне заняття записується. Ви матимете можливість переглянути заняття за потребою, якщо не змогли бути присутніми.

Чи надаватимуться методичні матеріали для повторення?

Після кожного заняття від викладача ви отримуватимете всі методичні матеріали, презентації, які використовувалися на занятті, а також додаткову літературу для самостійного вивчення.

А є домашні завдання?

Так, домашнім завданням приділяється окрема увага - їх буде багато.

Як проводяться заняття?

Заняття проводяться в режимі online через платформу Google meet.

Як ведеться комунікація з викладачами, групою та адміністрацією школи?

Комунікація ведеться через Telegram групу та електронну пошту.

Як часто проводяться зрізи знань (модулі)?

Модулі можуть проводитись у різні відрізки часу - залежно від курсу. Але в більшості випадків це - раз на місяць.

Чи видаватимуться додаткові методичні матеріали для самостійного вивчення?

Звісно так - таких матеріалів буде велика кількість.

Чи буде у мене якесь портфоліо після випуску зі школи?

Так, на кожному курсі студенти розробляють кілька невеликих проєктів та один великий - випускний. Всі ці проєкти будуть складати ваше портфоліо.

Що потрібно для отримання сертифікату?

Не менше 80% відвідувань занять
Не менше 80% зданих дз
Не менше 7 балів за модульні роботи та фінальні іспити (захист проєкту та технічну співбесіду)