Анастасія Рождественська

Account Manager в UTOR, випускниця A-Level

Привіт всім майбутнім Project Manager! Мене звати Анастасія Рождественська, і зараз я працюю в компанії UTOR на позиції Account Manager. 

Відразу хочу відповісти на питання, що могло у вас виникнути — чому саме Account Manager?

Компанія UTOR надає послуги з тестування. Тож серед технічних спеціалістів у нашому штаті є мануальні QA інженери, автоматизатори та DevOps спеціалісти. 

 

У мої обов’язки входить: управління очікуваннями клієнтів та менеджмент роботи інженерів над проєктом з боку компанії. Але через те, що ми не забезпечуємо повний цикл розробки, позиція називається не Project Manager, а Account Manager. Моя діяльність дуже схожа на роботу проджекта, тільки з меншим спектром відповідальності.

 

Озираючись на свій шлях, я розумію, як зараз важко вам на старті визначитися — з чого почати вивчення цієї професії, у якому напрямку рухатись, як отримати першу роботу. Тому в мене виникло бажання поділитися своїм досвідом та, можливо, надихнути вас впевнено рухатись до своєї мети!

Чому я вирішила зв’язати своє життя з IT?

Взагалі я закінчила медичний університет, і відразу почала займатися науковою та викладацькою діяльністю. Певний час це мене щиро цікавило. Але водночас постійно було відчуття, що хочеться чогось більш сучасного та цікавого, ніж робота в державних установах. 

Якось так сталося, що декілька років тому більшість моїх найближчих друзів майже одночасно почали змінювати професії на “айтішні”. І я також стала замислюватись про те, що мої знання та навички можуть допомогти мені стати успішною саме у галузі ІТ. 

 

Звісно, з моменту повномасштабного вторгнення в Україну відбулася неминуча переоцінка власного життя, і з’явилося усвідомлення, що треба пробувати та наважуватись — ще не пізно та не страшно. Навпаки, страшно — не спробувати та дуже про це пожалкувати згодом. І я почала діяти!

Вибір IT-професії

Спершу я довго думала над тим, в якій саме професії я себе бачу. Передивлялась безліч відео з оглядами різних позицій та посад, і нарешті отримала для себе чітку відповідь. 

Усе життя я займалася організаційною роботою — була старостою, волонтером, впроваджувала громадські ініціативи, вела профспілкову діяльність та багато іншого. 

 

Я саме з тих людей, хто візьме ініціативу та відповідальність на себе, якщо в цьому є потреба. У мене завжди було відчуття, що “проєктна діяльність” сама мене знаходить, бо це моя карма! Тому вибір логічно припав саме на Project Management.

Це те, чим я займаюсь і на роботі, і у вільний час. Чому ж не зробити це моєю головною професією? 

Рішення було прийняте — і я почала дивитись навчальні матеріали, яких дуже багато у відкритому доступі. Трохи занурившись в тему “PM в IT”, я зрозуміла, що це мені дійсно подобається.

А потім трапилась програма “IT Generation”, яка допомогла мені потрапити на навчання в A-Level! 

Чому саме IT-школа A-Level?

“IT Generation” — це чудова ініціатива, яка дає можливість вмотивованим та талановитим українцям безкоштовно отримувати IT-освіту під час війни.  До цього проєкту долучилося багато курсів та IT-шкіл, які попередньо пройшли жорсткий відбір та підтвердили свою експертність. Тож всі вони дуже круті.

Але серед багатьох інших шкіл я обрала саме A-Level, бо у нас трапився 100% “метч”!

  • По-перше, саме зі школи A-Level мене вперше запросили на інтерв’ю — тобто на останній етап відбору. 
  • По-друге, я сама з Харкова, як і школа A-Level. Колись мені навіть доводилось бути в офісі школи на безкоштовній лекції!

Тому мені було вдвічі приємніше обрати харківську школу. Попри те, що всі ми зараз розкидані по різних куточках країни, було відчуття єдності та рідного дому.  

Зараз я впевнено можу сказати, що рада своєму рішенню. Я навіть не уявляю, чи склалося б все так, як зараз, якщо навчання було б в іншій школі.

Що мені найбільше запам’яталося під час навчання в A-Level?

Навчання в A-level я згадую з таким саме теплом та ностальгією, як і студентські роки. Дивовижно, але за ці 3 місяці в форматі онлайн викладачі та одногрупники встигли стати для мене справжніми друзями!

Запам’яталися наші інтерактивні практичні завдання, шалені модульні контролі, і, звісно, виконання та захист домашнього проєкту! Хто навчався в A-Level, той мене зрозуміє. Це щось неймовірне! У нас були майже справжні замовники та кейси — все, як в реальному житті. 

Улюблені викладачі

Хочу зазначити крутий підбір викладачів — Дмитро Куценко та Олена Самофалова дуже цікаво та розгорнуто викладали матеріал, ідеально доповнюючи один одного. Вони дійсно вкладали багато сил в наше навчання та змогли щиро закохати нас у сферу проєктного менеджменту в ІТ.

Командний дух

Одногрупники — це окрема історія! Після першого модульного контролю ми були трохи в шоку, і тому створили окремий чат для моральної підтримки (без викладачів та адміністраторів). 

Думаю, вже можна зізнатися, що ми дуже допомагали одне одному в навчанні. Це була справжня командна робота! 

Будемо вважати, що ми тренували необхідні для PM навички роботи в команді. І, до речі, досягли успіху — ми й досі збираємось онлайн щомісяця, щоб дізнатися, як у кого справи, підтримати у пошуку роботи або перейняти досвід тих, кому вже вдалося отримати перший офер. 

Мене, як завжди, призначили старостою, тому я відповідаю за організацію цих зустрічей. Така підтримка та дружність є неоціненними!

Особливості програми курсу Project Management в A-Level 

На заняттях нам дали максимум теоретичних знань, що дійсно дуже допомагає в роботі. Планування, керування очікуваннями стейкхолдерів, моніторинг та контроль роботи над проєктом, перемовини, фасилітація зустрічей та багато іншого — це те, що я роблю щодня.

Можу на власному досвіді підтвердити, що програма курсу відповідає вимогам компаній. І якщо ваша мета — стати спеціалістом, на це варто звертати увагу під час вибору курсів.

 

Я потрапила в невеличку компанію, відкриту до змін, тому маю шанс застосувати отримані знання “в житті”, запровадити якісь нові практики. 

Мені вже навіть довелося внести декілька пропозицій щодо проєктної документації! Тепер я дійсно бачу, чому ті чи інші речі є такими важливими для кращої роботи команди та порядку в організації. Але про роботу поговоримо трохи згодом. Спочатку хочу розповісти, як я її отримала.

Працевлаштування до IT-компанії

Допомога A-Level зіграла найважливішу роль в пошуку моєї роботи!

Окрім знань, які я отримала на заняттях, мені дуже допомогла рекрутер Наталя. Вона пам’ятала, що на той час я могла розглядати тільки вакансії на part-time. Якось ми навіть мали розмову, що таких варіантів навряд можна очікувати — мало хто шукає менеджера на неповну зайнятість. 

Але раптом такий офер з’явився — і Наталя одразу мені його надіслала! Було приємно, що вона пам’ятала про мене навіть через декілька місяців після мого завершення курсу. Тож я, звісно, відгукнулася на цю вакансію.

 

Далі теж відбулась якась магія!

Я знала, що пошук першої роботи — нелегка справа, і навіть не очікувала на відповідь. Але рекрутер компанії написала мені саме у той час, коли я завершила роботу над досить серйозним проєктом за моїм основним місцем роботи.  Вона наче відчула, що у мене з’явилося більше часу для нової діяльності. Ми зустрілися з нею та спілкувались, наче давні знайомі. Тож перший етап інтерв’ю пройшов дуже позитивно. 

Потім мене запросили на мітинг з акаунт-менеджером, який відкривав цю вакансію та фактично шукав собі помічника. Було важливо, щоб у нас теж трапився “метч”. 

У результаті — зустріч, що була запланована десь на годину, переросла у дуже тривалу та цікаву розмову. 

  • До речі, на технічному інтерв’ю я демонструвала наш домашній проєкт з A-level. Моя робота настільки зацікавила та вразила інтерв’юера, що він навіть не дав мені тестове завдання! Сказав, що після такої презентації не бачить в цьому сенсу.
  • Через тиждень я отримала офер! Мені максимально скоротили випробувальний термін, бо через сильну підготовку на курсах також не бачили сенсу довго навчати мене теорії.

Так почалася моя робота в UTOR. Я знайшла вакансію з першої спроби — і це великий успіх! Мені подобається думати, що це знак того, що я все роблю вірно. 

Зараз я вже успішно пройшла випробувальний термін, тож тепер активно практикую та доповнюю знання, отримані в A-level.

 

Протягом декількох місяців між закінченням курсу в A-Level та інтерв’ю на вакансію я продовжувала постійно вчитися, пройшла ще декілька курсів для поглиблення отриманих знань та навичок. 

Це дозволило мені не втратити знання та підвищити свої шанси на отримання бажаної роботи. Тож раджу і вам постійно поповнювати свою скарбничку знань та підживлювати інтерес до професії, навіть коли немає оферів.

Особливості роботи Project Manager в IT-компанії

Для себе я постійно знаходжу нові переваги у роботі PM:

  • По-перше, мені справді подобається займатися менеджментом в ІТ. Мене мотивує ставлення в колективі, спілкування з замовниками, робота з людьми. На контрасті після роботи в бюджетній сфері — особливо гостро відчувається позитивний ефект від відсутності мікроменеджменту та зайвої субординації (коли керівники дуже відсторонені від своїх співробітників). 
  • По-друге, робота в онлайн дає свободу та гнучкість, що є дуже цінним в наш час.

З мінусів можу відзначити типове відчуття менеджера — відсутність фізичного результату роботи. Менеджер не пише код, не тестує застосунки, не налаштовує технічні процеси, тому результат організаційної роботи важко “помацати”.

 

Але я намагаюсь не потрапити в цю пастку та вимірюю продуктивність своєї роботи ступенем успішності проєкту, рівнем задоволеності клієнтів та відсутністю перешкод в роботі технічних спеціалістів.

Особисті досягнення та плани

Вже за перші декілька тижнів роботи в компанії я отримала безліч позитивних відгуків від керівництва та колег, розробила кілька пропозицій для покращення внутрішніх процесів. А ще — розширила перелік послуг,  які наша компанія буде надавати клієнтам. Тож моєю роботою всі задоволені!

Мені також дуже подобається працювати в UTOR. Колектив прийняв мене тепло та дружньо. В команді справедливо оцінили рівень моїх знань та навичок — і вже довіряють багато цікавої та відповідальної роботи. Я це неймовірно ціную та намагаюсь виправдати таку довіру. Впевнена, що основні досягнення у мене ще попереду!

 

Звісно, мені б хотілося знайти для себе таке місце роботи, де я б змогла поєднувати всі свої знання та скіли. 

Я маю вищу медичну освіту та науковий ступінь доктора філософії. Тому дуже хотіла б потрапити до бізнес-домену Healthcare, де могла б бути корисною для замовників та команди вже з новим досвідом у PM. 

Впевнена, що поступово я досягну своєї мети!

Звернення до початківців у Project Management

У кожного з нас свій шлях, але я хочу дати кілька порад, спираючись на особистий досвід. 

  1. Якщо ви плануєте опанувати професію PM та вирішуєте між різними школами — без вагань залишайте заявку до IT-школи A-level! Мені вже доводилось навчатися на інших курсах, і я маю, з чим порівняти. 

Стільки уваги можна отримати тільки в A-level! Де ще викладачі будуть затримуватися на 1,5 години після заняття тільки тому, що ми не встигли зробити заплановане; відповідати на будь-які питання; підтримувати та давати фідбек; допомагати в пошуках роботи навіть після завершення курсу?

  1. Однозначно раджу вам повністю зануритися у навчання. Увесь можливий час приділяйте новому напряму. 
  2. Намагайтеся переймати знання та досвід від викладачів. Бо такі цінні практичні кейси ви не знайдете в інтернеті. Не соромтесь ставити питання. 
  3. Робіть всі домашні завдання, будьте активними на заняттях і отримуйте задоволення від процесу! Бо час спливає дуже швидко — три місяці пролітають непомітно.
  4. Обов’язково знайомтесь з одногрупниками, підтримуйте зв’язок — у вас точно є щось спільне, оскільки ви обрали одну спеціальність.

 

Я впевнена, що вам все вдасться! Цінуйте свій час та починайте діяти вже сьогодні — тоді ви будете на крок попереду від інших.

Ще iсторii

Ігор Кондрашов

“IT-школа A-Level орієнтована саме на працевлаштування своїх студентів, а не просто на відчитування лекцій та випуск учнів. Тому весь процес навчання був побудований таким чином, щоб кожен зміг себе реалізувати у майбутньому.”

Вiдгук повнiстю

Бендера Олександр

“Ніколи не пізно кардинально змінити кар’єрний шлях. Я це зробив у віці майже 30 років! Мені здавалося, що поїзд вже скоро піде і влитися в новий напрям у такому віці буде досить складно. Але за правильного підходу можливо все! Головне – не здаватися, вірити в себе, продовжувати йти до своєї мети, навіть якщо щось не

Вiдгук повнiстю

Олексій Свояков

… школа дала мені безліч корисних знань та навичок. Особливо це стосується реальних кейсів з досвіду вчителів. Вони зіграли важливу роль у формуванні мого уявлення про роботу. Адже теорію можна знайти в інтернеті. А ось розуміння того, як все працює насправді — виникає тільки в процесі спілкування з практикуючими фахівцями. І це неоціненно!

Вiдгук повнiстю

Гриб Микита

“Я вирішив програмувати на Java, тому що грав в Minecraft” Гриб Микита Java Software Engineer, випускник IT-школи A-Level Всім привіт! Мене звати Микита, зараз я працюю в компанії EPAM Systems на позиції Software Engineer. Першу роботу в IT я отримав ще під час навчання в A-Level, коли мені щойно виповнилось 18 років. А починалось все

Вiдгук повнiстю

Guest EDU: поговоримо про графи

📅 7 грудня Kharkiv IT Cluster запрошує студентів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця долучитися до онлайн-лекції від IT- школи А-Lеvеl , щоб дізнатися що сховано за звичайними з’єднаннями.   📅 Коли: 7 грудня о 19:20 📲 Де: онлайн, Zoom 📌 Тема зустрічі: «Графи» 🗣 Спікер лекції — Фунтусов Єгор –викладач в IT-школі A-Level. 

DevOps & ML Edition

Остання єТЕМА від SQUAD у цьому році, і вона обіцяє бути потужною — DevOps & ML Edition 🦾 Kubeflow + DevOps != a land of unicorns and ponies 📅 Дата і час: 07.12.2023 | 19:00-20:30 💻 Формат: online (youtube-трансляція) 👋 Участь безкоштовна Подія для DevOps та MLOps інженерів всіх рівнів, де спікери розкажуть про KubeFlow

AWS Notes. Chapter 1. IoT

Вже 12 грудня, запрошуємо на наш новий івент AWS Notes. Chapter 1. IoT від AWS User Group Ukraine ком’юніті. AWS Notes — це серія віртуальних конференцій, де кожен Chapter — окремий розділ клауду AWS, зібраний зі спеціальних доповідей Notes 📝 Що на вас чекає? 🔸 1 день віртуальної конференції 🔸 5 Tech Notes, де спікери

Levi9 Python Meetup

Чи існує трушний паралелізм у Python? Який фреймворк швидший: Django та FastAP? Чи є майбутнє у GIL та які його переваги? Запрошуємо на Levi9 Python Meetup, щоб детальніше розібратися у цих темах! Коли: 7 грудня Де: онлайн Участь безкоштовна Під час онлайн-трансляції ми також відкриємо збір донатів для фонду “Повернись живим” 💙💛 Команда Levi9 поділиться

Загальні питання

Який формат проведення занять: онлайн чи офлайн?

Заняття у школі проводяться в режимі онлайн.

В які дні та час проводяться заняття?

Заняття у школі проходять двічі на тиждень. Адміністрація школи затверджує розклад для кожної групи окремо. Це може бути один з трьох варіантів:

- понеділок (19:00-22:00) та четвер (19:00-22:00);
- вівторок (19:00-22:00) та п'ятниця (19:00-22:00);
- середа (19:00-22:00) та субота (11:00-14:00).

Самостійно обирати дні та час занять не можна.
Але ви можете дізнатися у менеджера по роботі з клієнтами, за яким із трьох видів розкладу займатиметься саме ваша група.

Чи є заняття з англійської мови?

Так, на всіх курсах (крім “Основи Програмування”) передбачені безкоштовні заняття з англійської мови. Вони проводяться в неділю - час занять залежить від вашого вихідного рівня англійської мови.

Чи видається сертифікат після навчання?

Так, після успішного завершення навчання ви отримуєте сертифікат про закінчення курсу.

Курс завжди стартує у вказану на сайті дату?

Курс практично завжди стартує у призначену дату.
Винятками можуть бути зовнішні чинники, на які школа не може вплинути. Або якщо в групі не набирається достатня кількість людей, тоді дата старту може бути зсунута на період до 2-х тижнів.

Що відбувається, якщо група не набирається до старту?

Якщо в групі до анонсованої дати старту не набирається 50% студентів, ми зміщуємо дату старту на період до 2 тижнів, про що попереджаємо всіх студентів, які вже записалися до цієї групи. Навіть якщо протягом цього часу ми не набираємо жодної людини - ми все одно стартуємо навчання з тією кількістю студентів, яка є.

Де можна почитати відгуки про школу?

На сторінці кожного курсу є відгуки про курс. Також є сторінка всіх відгуків від компаній-партнерів та окрема спільна сторінка відгуків

Якщо я не маю досвіду, чи можу я навчатися у вашій школі?

Так. У нашій школі всі курси складені таким чином, що ви можете прийти на навчання абсолютно без знань у сфері - але зайвими вони не будуть. З корисною інформацією стосовно різних IT-курсів та напрямів ви можете ознайомитись ще перед навчанням у нашому блозі

Чи можу я почати вчитися з середини курсу?

Так, у вас є така можливість, але для цього вам потрібно буде пройти співбесіду з викладачем, щоб він визначив рівень ваших знань. Також вам потрібно буде здати пройдені модулі, після чого вас допустять до навчання з того місяця, коли ви приєдналися.

Чи можна перевестися на наступний набір, якщо у мене виникли складності, і я зараз не можу відвідувати заняття?

Так, ми практикуємо переведення на наступний потік або на інший напрям, але тільки за умови наявності вільних місць у групі.

Хто ваші викладачі?

Викладачі в нашій школі - це практикуючі фахівці, які працюють в IT-компаніях, з досвідом не менше 3-х років. Кожен викладач проходить 3 етапи співбесіди, а також консультації з навчального процесу перед тим, як буде допущений до викладання в нашій школі.

Який мені потрібен ноутбук для занять?

Стандартний ноутбук для офісної роботи з мінімальними вимогами: процесор i3, ОЗУ мінімум 8гб та SSD 256 Гб.

Чи є у вас зворотний зв'язок на курсах?

Щомісяця адміністрація школи проводить анкетування студентів для збору зворотного зв'язку про викладачів, якість освіти та зручність навчання в нашій школі.

Договір та оплата

Як здійснюється підписання договору зі школою?

Є 3 варіанти підписання договору зі школою:
Договір підписується через електронно-цифровий підпис ПриватБанку та сервісу “paper less”;
Через електронно-цифровий підпис у сервісі “Дія” та електронний сервіс “Вчасно”
Відправлення договору у паперовому вигляді через Нову Пошту для підписання.

Які є види оплати за курси?

Виключно оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок школи.

Який крайній термін сплати за курс?

При щомісячній оплаті - через кожні 8 занять. Тобто: раз на місяць в перше заняття навчального місяця.
Якщо двома частинами, то друга оплата має бути внесена на початку четвертого місяця (на 24-му занятті).

Чи передбачено повернення коштів за курси, якщо я не можу продовжувати навчання?

Згідно з договором, ви можете повернути 50% від вартості непройдених занять, що були оплачені. Повернення можливе з поважної причини та надання документів, що її підтверджують.

Чи можна ознайомитись з договором до запису на курс?

Так, ви можете звернутися з таким запитом до нашого менеджера. Ми надішлемо приклад договору на електронну пошту або в Telegram.

Чи можна сплатити готівкою?

Ні, оплата проводиться тільки на розрахунковий рахунок.

Працевлаштування

Як відбувається працевлаштування?

Школа веде студента від початку пошуку роботи до отримання ним офера, бере участь у всіх етапах співбесіди в кожній компанії. Школа надає додаткове заняття зі складання резюме та допомагає у комунікації з HR/Rec. Ближче до фіналу навчання рекрутер школи збирає резюме та подає на співбесіди до компаній-партнерів, які вже мають відкриті позиції та знають рівень наших студентів. Вони лояльно ставляться до студентів школи, оскільки багато випускників A-Level вже потрапили до наших партнерів.

Куди ви працевлаштовуєте?

Основні компанії, в які ми працевлаштовуємо випускників - це наші партнери, з якими ви можете ознайомитися на сайті A-Level.

Які умови потрібно виконати, щоб бути працевлаштованим?

Отримати сертифікат про успішне проходження курсів. Також обов'язковою умовою є відвідування занять з англійської мови.
Студент має брати активну участь в процесі працевлаштування: ходити на співбесіди, виконувати тестові завдання і давати фідбек школі по кожному етапу, щоб ми могли вже в процесі підкоригувати проблемні моменти.

На всіх курсах є гарантія працевлаштування?

На багатьох наших напрямках є працевлаштування, проте, на жаль, не на всіх. Але ми працевлаштовуємо на всіх напрямках, незалежно від гарантії. Найважливіше - це знання та бажання самого студента!

Чи можу я вибрати компанію для працевлаштування?

Студент може написати свої побажання - ми намагатимемося знайти максимально схожу до них компанію серед наших партнерів. Проте, найголовніше - це знайти першу роботу для наших студентів! На жаль, не завжди є крутий вибір.

Якщо я сам знайду роботу після курсу, мені повернуть гроші?

Ні, повернення коштів з цієї причини не передбачене.Найголовніша мета школи - це можливість для випускників знайти першу роботу. Але якщо студент знаходить роботу самостійно, ми вважаємо, що умови договору виконані, оскільки головна мета здійснена.

Профорієнтація

Як вибрати курс?

Ви можете звернутися за консультацією до адміністрації школи за телефоном або в Telegram. Адміністрація школи проведе консультацію, визначить ваші сильні сторони та допоможе обрати напрям. Також з описом кожного напряму ви можете ознайомитись у нашому блозі в статтях від викладачів та студентів

Де можна детальніше ознайомитися з курсами та технологіями, що вивчаються на них?

На кожній сторінці курсу є програма навчання та детальна інформація про технології, що вивчаються. Також ви можете прочитати детальніше про курси в нашому блозі в рубриці “курс очима викладача”

Чи можна поспілкуватися з викладачами до старту курсу?

Такої можливості немає, але ви можете ознайомитися з викладачами та школою на наших відкритих заняттях, які ми проводимо щомісяця. Стежте за нашими соцмережами та анонсами заходів. Також ви можете підписатися на розсилку, щоб не пропустити повідомлення про наші заходи.
Крім того, познайомитися з викладачами можна в нашому блозі

Процес навчання

Наскільки програми курсів в A-Level актуальні?

Програми курсів коригуються щомісяця: відповідно до нових трендів та оновлень технологій, які передбачені на курсах. Ви можете бути впевнені, що програма буде актуальною на той момент, коли ви будете навчатися на курсах.

На що більше робиться наголос у програмі курсів: на практику чи теорію?

Основний упор у нашій школі робиться на практику, щоб на момент випуску у вас був досвід роботи в команді з практичними завданнями. Завдяки цьому в реальному проєкті ви зможете почувати себе комфортно.

Чи є зв'язок із викладачем у позаурочний час?

Звичайно, ви можете зв'язатися з викладачем у будь-який денний час і, по можливості, він вам відповість. Враховуйте, що наші викладачі - це практикуючі фахівці, які працюють у компаніях. Але ваше питання не залишиться без відповіді у будь-якому випадку.

Чи зберігається запис заняття, якщо я не зміг бути на ньому присутнім?

Так, кожне заняття записується. Ви матимете можливість переглянути заняття за потребою, якщо не змогли бути присутніми.

Чи надаватимуться методичні матеріали для повторення?

Після кожного заняття від викладача ви отримуватимете всі методичні матеріали, презентації, які використовувалися на занятті, а також додаткову літературу для самостійного вивчення.

А є домашні завдання?

Так, домашнім завданням приділяється окрема увага - їх буде багато.

Як проводяться заняття?

Заняття проводяться в режимі online через платформу Google meet.

Як ведеться комунікація з викладачами, групою та адміністрацією школи?

Комунікація ведеться через Telegram групу та електронну пошту.

Як часто проводяться зрізи знань (модулі)?

Модулі можуть проводитись у різні відрізки часу - залежно від курсу. Але в більшості випадків це - раз на місяць.

Чи видаватимуться додаткові методичні матеріали для самостійного вивчення?

Звісно так - таких матеріалів буде велика кількість.

Чи буде у мене якесь портфоліо після випуску зі школи?

Так, на кожному курсі студенти розробляють кілька невеликих проєктів та один великий - випускний. Всі ці проєкти будуть складати ваше портфоліо.

Що потрібно для отримання сертифікату?

Не менше 80% відвідувань занять
Не менше 80% зданих дз
Не менше 7 балів за модульні роботи та фінальні іспити (захист проєкту та технічну співбесіду)