Наталія Веселова

На початку лютого закінчила курс IT-Recruitment в школі A-level. Це були два насичених місяці навчання, сповнених корисними лекціями та цікавими домашніми завданнями, які завжди викликали інтерес, змушували активно навчатися та розширювати власний світогляд. Викладачі, фахівці своєї справи, ділилися власним професійним досвідом, практичними кейсами та надавали підтримку, що допомогло мені успішно закінчити курс. А найголовніше, кожен викладач вміє подати інформацію так, щоб зацікавити кожного

Вiдгук повнiстю

Світлана Балюк

“Коли хтось приходить до нас на інтерв’ю Trainee від A-Level – це вже “наша людина”. Ми розуміємо, що в цього претендента на вакансію є і прагнення розвиватися, і достатньо скілів. Це як троюрідний брат, якого ти ніколи не бачив, але знаєш, що він – твоя родина.” Світлана Балюк  HR/Recruiting Team Lead в компанії BeKey, випускниця

Вiдгук повнiстю

Максим Трофімов

Доброго дня. Закінчів курс PHP advanced. Ці курси дають добрий старт для початку роботи в ІТ. На курсах я отримал достатній обсяг знань, що допомогло мені влаштуватися на першу роботу. Дуже дякую моїм викладачам Маринічу Данилу та Гринкіну Івану.

Вiдгук повнiстю

Катерина Мицай

Закінчила курси HR management у A-level. Дуже дякую школі за чудовий підхід до викладання, були цікаві лекції та дуже багато практики. Також у A-level багато IT компаній-партнерів, тому після закінчення курсів вам допомагають з пошуком роботи, що теж є великим плюсом. Особисто я вже мала роботу і закінчувала курси для підвищення кваліфікації і ні разу

Вiдгук повнiстю

Кретов Олег

Закінчив курс PHP Advanced. A-Level це справді високий рівень навчання. Неформальна атмосфера, досвідчені викладачі, цілодобова підтримка та допомога. Жодного разу не пожалкував про вибір школи. Усьому колективу A-Level дякую.

Вiдгук повнiстю

Шерстак Дмитро

Закінчив курси “PHP-advanced”. Все супер. Довго описувати. Якщо сумніваєтеся брати курс чи ні, то беріть не замислюйтесь, базу поставлять точно.

Вiдгук повнiстю

Толок Антон

Я закінчив курси PHP, за ці пів року я отримав досвід роботи в команді (який я не забуду:)) та багато корисної та актуальної інформації. Дякую Данилові, Артему, Вані, які завжди допомагали мені з питаннями, дохідливо пояснювали все на парах. PS тепер цукерки з’їдатимуться повільніше без мене

Вiдгук повнiстю

Гресс Катерина

Курси досить добрі. Викладати уважні, якщо щось не зрозуміло, то і вночі можуть допомогти і відповісти. Курс розповідається в найменших подробицях та з усіма нюансами, що дуже добре. Немає цих поверхневих знань з якими потім не знаєш що робити. Я не отримала сертифікат через те, що в останній темі трохи розслабилася. Розслаблятися тут не можна)

Вiдгук повнiстю

Гладушко Олена

Закінчила курс “Основи програмування” та дуже задоволена. Раджу курс усім, хто тільки думає про професію програміста, але не впевнений у собі. За 6 тижнів ви переконаєтесь, що цьому справді можна навчитися.

Вiдгук повнiстю

Попович Олеся

Закінчила курси основи програмування і не збираюся на цьому зупинятися в компанії A-level дуже приємна та дружня атмосфера, викладачі знають, як подати незнайомий новачкові матеріал так, щоб студент все зрозумів з першого разу, а це дуже важливо) Дякуємо за отримані корисні знання і за знайомство з добрими людьми)

Вiдгук повнiстю

Філімонова Анастасія

Пройшла курси “Основи програмування”. Цей курс підійде з нуля. У досить активному темпі, змушує мозок “включиться” і почати працювати інакше:) Залишилися тільки приємні враження! Хочу піти на front end просунутий. Плюс якщо ви бажаєте отримати не тільки знання, але й спілкування з приємними людьми, тоді Вам саме в A-level!!+кава та печиво 🙂

Вiдгук повнiстю

Лосєва Олександра

В A-Level закінчила курс It-Recruiting. Дякую величезне всім викладачам за знання, їхню неймовірну енергію, допомогу!!! Дуже багато практичної інформації, що стала в нагоді в роботі!

Вiдгук повнiстю

Кондратенко Катерина

Закінчила курс IT Recruiting, повністю задоволена. Все чітко та зрозуміло. Починається навчання із самих основ і поступово матеріали ускладнюються. Багато корисних «фішок», практичних порад та кейсів. Є цікаві домашні завдання, особливо з технічної частини. Дуже цікаво було навчатися у всіх викладачів, а особливо у Янини, має просто неймовірну енергію та вміння пояснити складні процеси та

Вiдгук повнiстю

Сидорчук Єлизавета

Закінчила курс HR/Recruitment. Дуже сподобалася програма та підхід до навчання. Викладачі курсу – справжні професіонали своєї справи, які готові ділитися зі студентами своїм досвідом. Адміністрація школи та викладачі завжди на зв’язку, на повідомлення відповідають швидко. Для мене великим плюсом було те, що на курсі було багато практики, і кожному студенту давався зворотний зв’язок. З мінусів

Вiдгук повнiстю

Зеленська Анна

Дуже класна школа! Система освіти та викладачі – на дуже високому рівні. У школі панує атмосфера позитиву. Викладають матеріал доступно та зрозуміло. Всім рекомендую!

Вiдгук повнiстю

Сухарев Миколай

враження хороші ? Як і скрізь є свої плюси та мінуси, але плюсів значно більше)) І головне – після ваших курсів я знайшов роботу

Вiдгук повнiстю

Фам Тунг Ланг

Все було круто! Курс дав напрям куди рухатися і коло, в якому всі рухаються в одному напрямку. Не шкодую, що відвідав курс. Думаю найкращий початок для тих, хто ще не знає куди рухатися в айті і не має уявлення про нього.

Вiдгук повнiстю

Партнерські внески

Стаття повністю

GUEST EDU: Як бізнес-аналіз та проєктний менеджмент допомагають досягати успіху в ІТ-індустрії?

🎉 12 травня Kharkiv IT Cluster разом із провідною ІТ-школою України A-Level провели гостьову лекцію для студентів Полтавського університету економіки і торгівлі, на якій розповіли про життя проєкту та хто і як його підтримує.    🗣 Спікер лекції — Данило Маринич — CTO та викладач ІТ-школи A-Level, Project manager у IT-компанії Olearis,  розкрив тему «Бізнес-аналіз

Курс очима викладача

Стаття повністю

  • anagement
  • development
  • php
  • project
  • python
  • teacher history
  • Основи програмування

Ми вивчаємо мову, якою комп’ютер спілкується вільно! Данило Маринич

Курс “Основи програмування” очима викладача   “Ми вивчаємо мову, якою комп’ютер спілкується вільно! А потім цією мовою просимо комп’ютер виконувати завдання, які він робить краще за нас.”  Данило Маринич CTO A-Level Ukraine. PHP/Python розробник. Project manager.  Викладач курсу “Основи програмування”   Якщо ви бажаєте познайомитись зі світом IT з нуля та визначитися, чи підходить для

Загальні питання

Який формат проведення занять: онлайн чи офлайн?

Заняття у школі проводяться в режимі онлайн.

В які дні та час проводяться заняття?

Заняття у школі проходять двічі на тиждень. Адміністрація школи затверджує розклад для кожної групи окремо. Це може бути один з трьох варіантів:

- понеділок (19:00-22:00) та четвер (19:00-22:00);
- вівторок (19:00-22:00) та п'ятниця (19:00-22:00);
- середа (19:00-22:00) та субота (11:00-14:00).

Самостійно обирати дні та час занять не можна.
Але ви можете дізнатися у менеджера по роботі з клієнтами, за яким із трьох видів розкладу займатиметься саме ваша група.

Чи є заняття з англійської мови?

Так, на всіх курсах (крім “Основи Програмування”) передбачені безкоштовні заняття з англійської мови. Вони проводяться в неділю - час занять залежить від вашого вихідного рівня англійської мови.

Чи видається сертифікат після навчання?

Так, після успішного завершення навчання ви отримуєте сертифікат про закінчення курсу.

Курс завжди стартує у вказану на сайті дату?

Курс практично завжди стартує у призначену дату.
Винятками можуть бути зовнішні чинники, на які школа не може вплинути. Або якщо в групі не набирається достатня кількість людей, тоді дата старту може бути зсунута на період до 2-х тижнів.

Що відбувається, якщо група не набирається до старту?

Якщо в групі до анонсованої дати старту не набирається 50% студентів, ми зміщуємо дату старту на період до 2 тижнів, про що попереджаємо всіх студентів, які вже записалися до цієї групи. Навіть якщо протягом цього часу ми не набираємо жодної людини - ми все одно стартуємо навчання з тією кількістю студентів, яка є.

Де можна почитати відгуки про школу?

На сторінці кожного курсу є відгуки про курс. Також є сторінка всіх відгуків від компаній-партнерів та окрема спільна сторінка відгуків

Якщо я не маю досвіду, чи можу я навчатися у вашій школі?

Так. У нашій школі всі курси складені таким чином, що ви можете прийти на навчання абсолютно без знань у сфері - але зайвими вони не будуть. З корисною інформацією стосовно різних IT-курсів та напрямів ви можете ознайомитись ще перед навчанням у нашому блозі

Чи можу я почати вчитися з середини курсу?

Так, у вас є така можливість, але для цього вам потрібно буде пройти співбесіду з викладачем, щоб він визначив рівень ваших знань. Також вам потрібно буде здати пройдені модулі, після чого вас допустять до навчання з того місяця, коли ви приєдналися.

Чи можна перевестися на наступний набір, якщо у мене виникли складності, і я зараз не можу відвідувати заняття?

Так, ми практикуємо переведення на наступний потік або на інший напрям, але тільки за умови наявності вільних місць у групі.

Хто ваші викладачі?

Викладачі в нашій школі - це практикуючі фахівці, які працюють в IT-компаніях, з досвідом не менше 3-х років. Кожен викладач проходить 3 етапи співбесіди, а також консультації з навчального процесу перед тим, як буде допущений до викладання в нашій школі.

Який мені потрібен ноутбук для занять?

Стандартний ноутбук для офісної роботи з мінімальними вимогами: процесор i3, ОЗУ мінімум 8гб та SSD 256 Гб.

Чи є у вас зворотний зв'язок на курсах?

Щомісяця адміністрація школи проводить анкетування студентів для збору зворотного зв'язку про викладачів, якість освіти та зручність навчання в нашій школі.

Договір та оплата

Як здійснюється підписання договору зі школою?

Є 3 варіанти підписання договору зі школою:
Договір підписується через електронно-цифровий підпис ПриватБанку та сервісу “paper less”;
Через електронно-цифровий підпис у сервісі “Дія” та електронний сервіс “Вчасно”
Відправлення договору у паперовому вигляді через Нову Пошту для підписання.

Які є види оплати за курси?

Виключно оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок школи.

Який крайній термін сплати за курс?

При щомісячній оплаті - через кожні 8 занять. Тобто: раз на місяць в перше заняття навчального місяця.
Якщо двома частинами, то друга оплата має бути внесена на початку четвертого місяця (на 24-му занятті).

Чи передбачено повернення коштів за курси, якщо я не можу продовжувати навчання?

Згідно з договором, ви можете повернути 50% від вартості непройдених занять, що були оплачені. Повернення можливе з поважної причини та надання документів, що її підтверджують.

Чи можна ознайомитись з договором до запису на курс?

Так, ви можете звернутися з таким запитом до нашого менеджера. Ми надішлемо приклад договору на електронну пошту або в Telegram.

Чи можна сплатити готівкою?

Ні, оплата проводиться тільки на розрахунковий рахунок.

Працевлаштування

Як відбувається працевлаштування?

Школа веде студента від початку пошуку роботи до отримання ним офера, бере участь у всіх етапах співбесіди в кожній компанії. Школа надає додаткове заняття зі складання резюме та допомагає у комунікації з HR/Rec. Ближче до фіналу навчання рекрутер школи збирає резюме та подає на співбесіди до компаній-партнерів, які вже мають відкриті позиції та знають рівень наших студентів. Вони лояльно ставляться до студентів школи, оскільки багато випускників A-Level вже потрапили до наших партнерів.

Куди ви працевлаштовуєте?

Основні компанії, в які ми працевлаштовуємо випускників - це наші партнери, з якими ви можете ознайомитися на сайті A-Level.

Які умови потрібно виконати, щоб бути працевлаштованим?

Отримати сертифікат про успішне проходження курсів. Також обов'язковою умовою є відвідування занять з англійської мови.
Студент має брати активну участь в процесі працевлаштування: ходити на співбесіди, виконувати тестові завдання і давати фідбек школі по кожному етапу, щоб ми могли вже в процесі підкоригувати проблемні моменти.

На всіх курсах є гарантія працевлаштування?

На багатьох наших напрямках є працевлаштування, проте, на жаль, не на всіх. Але ми працевлаштовуємо на всіх напрямках, незалежно від гарантії. Найважливіше - це знання та бажання самого студента!

Чи можу я вибрати компанію для працевлаштування?

Студент може написати свої побажання - ми намагатимемося знайти максимально схожу до них компанію серед наших партнерів. Проте, найголовніше - це знайти першу роботу для наших студентів! На жаль, не завжди є крутий вибір.

Якщо я сам знайду роботу після курсу, мені повернуть гроші?

Ні, повернення коштів з цієї причини не передбачене.Найголовніша мета школи - це можливість для випускників знайти першу роботу. Але якщо студент знаходить роботу самостійно, ми вважаємо, що умови договору виконані, оскільки головна мета здійснена.

Профорієнтація

Як вибрати курс?

Ви можете звернутися за консультацією до адміністрації школи за телефоном або в Telegram. Адміністрація школи проведе консультацію, визначить ваші сильні сторони та допоможе обрати напрям. Також з описом кожного напряму ви можете ознайомитись у нашому блозі в статтях від викладачів та студентів

Де можна детальніше ознайомитися з курсами та технологіями, що вивчаються на них?

На кожній сторінці курсу є програма навчання та детальна інформація про технології, що вивчаються. Також ви можете прочитати детальніше про курси в нашому блозі в рубриці “курс очима викладача”

Чи можна поспілкуватися з викладачами до старту курсу?

Такої можливості немає, але ви можете ознайомитися з викладачами та школою на наших відкритих заняттях, які ми проводимо щомісяця. Стежте за нашими соцмережами та анонсами заходів. Також ви можете підписатися на розсилку, щоб не пропустити повідомлення про наші заходи.
Крім того, познайомитися з викладачами можна в нашому блозі

Процес навчання

Наскільки програми курсів в A-Level актуальні?

Програми курсів коригуються щомісяця: відповідно до нових трендів та оновлень технологій, які передбачені на курсах. Ви можете бути впевнені, що програма буде актуальною на той момент, коли ви будете навчатися на курсах.

На що більше робиться наголос у програмі курсів: на практику чи теорію?

Основний упор у нашій школі робиться на практику, щоб на момент випуску у вас був досвід роботи в команді з практичними завданнями. Завдяки цьому в реальному проєкті ви зможете почувати себе комфортно.

Чи є зв'язок із викладачем у позаурочний час?

Звичайно, ви можете зв'язатися з викладачем у будь-який денний час і, по можливості, він вам відповість. Враховуйте, що наші викладачі - це практикуючі фахівці, які працюють у компаніях. Але ваше питання не залишиться без відповіді у будь-якому випадку.

Чи зберігається запис заняття, якщо я не зміг бути на ньому присутнім?

Так, кожне заняття записується. Ви матимете можливість переглянути заняття за потребою, якщо не змогли бути присутніми.

Чи надаватимуться методичні матеріали для повторення?

Після кожного заняття від викладача ви отримуватимете всі методичні матеріали, презентації, які використовувалися на занятті, а також додаткову літературу для самостійного вивчення.

А є домашні завдання?

Так, домашнім завданням приділяється окрема увага - їх буде багато.

Як проводяться заняття?

Заняття проводяться в режимі online через платформу Google meet.

Як ведеться комунікація з викладачами, групою та адміністрацією школи?

Комунікація ведеться через Telegram групу та електронну пошту.

Як часто проводяться зрізи знань (модулі)?

Модулі можуть проводитись у різні відрізки часу - залежно від курсу. Але в більшості випадків це - раз на місяць.

Чи видаватимуться додаткові методичні матеріали для самостійного вивчення?

Звісно так - таких матеріалів буде велика кількість.

Чи буде у мене якесь портфоліо після випуску зі школи?

Так, на кожному курсі студенти розробляють кілька невеликих проєктів та один великий - випускний. Всі ці проєкти будуть складати ваше портфоліо.

Що потрібно для отримання сертифікату?

Не менше 80% відвідувань занять
Не менше 80% зданих дз
Не менше 7 балів за модульні роботи та фінальні іспити (захист проєкту та технічну співбесіду)