A-Level - це:

Коли ми створювали нашу школу, ми в першу чергу думали про
результат. Єдиним логічним результатом закінчення IT курсів є
працевлаштування за обраною спеціальністю. Для досягнення
поставленої мети ми розробили чіткий процес навчання і програми,
які постійно крокують в ногу з часом і повністю відповідають
вимогам роботодавців в IT індустрії.

6+ років

Середній досвід роботи викладачів

2500+

Випускників Школи

200+

Викладачів-практиків

40+

IT-компаній

Як проходить навчання?

В нашій школі досить жорсткий підхід до процесу навчання і ми
вимагаємо від наших студентів дотримуватися його на 100% тому
що тільки так ми можемо досягти якісного результату.

Це власний елемент заголовка

  • 100%віддачі від наших студентів;
  • 80%відвідування всіх занять;
  • 80%виконання всіх домашніх завдань
  • 100%Здачі всіх проміжних модулів

Захист дипломної роботи

ільки за умови виконання всіх вимог студент може стати нашим випускником, отримати сертифікат про успішне закінчення і претендувати на подальше працевлаштування. І наші вимоги – це не просто слова, все викладено в договорі, що укладається з кожним абітурієнтом.

Чи всім підійдуть наші курси?

Наші програми навчання розраховані на освоєння обраної спеціальності з нуля. Умови навчання для всіх однакові і у нас немає “улюбленців” і “аутсайдерів”. На початку навчання абсолютно всі студенти групи знаходяться в рівних умовах і отримують одну і ту ж інформацію, але як показує практика, не всі доходять до кінця. Це викликано тим, що частина студентів приходять на курси не розібравшись зі складністю обраного напрямку і з єдиною метою “стати ITшніком”. На жаль, IT індустрія – це складно і не для всіх. Якщо ви спочатку не маєте вільний час і не готові приділяти процесу навчання хоча б 3-4 години кожен день, навряд чи у вас вийде дійти до кінця і стати одним з наших випускників. Купити абонімент в спортзал ще не означає накачати м’язи.

Історія школи

history-img-1 history-img-2 history-img-3 history-img-4 history-img-4 history-img-1 history-img-1
accardion

Сiчень 2017

Заснована школа A-Level Ukraine

accardion

Сiчень 2017

Заснована школа A-Level Ukraine

accardion

Сiчень 2017

Заснована школа A-Level Ukraine

accardion

Сiчень 2017

Заснована школа A-Level Ukraine

accardion

Сiчень 2017

Заснована школа A-Level Ukraine

accardion

Сiчень 2017

Заснована школа A-Level Ukraine

accardion

Сiчень 2017

Заснована школа A-Level Ukraine

accardion

Сiчень 2017

Заснована школа A-Level Ukraine

accardion

Сiчень 2017

Заснована школа A-Level Ukraine

Наша команда

Самофалова Олена

Самофалова Олена

Project Manager Scrum Master

З 2016 року працюю менеджером проектів, працювала у маленьких та великих компаніях, якийсь час працювала на позиції ліда. Викладання – невід’ємна частина моєї роботи, оскільки регулярно доводиться ментувати нових людей, допомагати їм влитися в компанію чи команду. А викладання А-левел – це для душі, т.к. накопичилося багато знань та практики, якими хотілося б поділитися.

Дивитись повністю
Шморгун Євген

Шморгун Євген

Java Software Engineer

Працюю понад 10 років у різних софтверних компаніях, що спеціалізуються на enterprise. Використовую перед усім Java/Kotlin, а також інші сучасні технології – Docker/Kubernetes/Istio й все, що допомагає автоматизації створення програмного забезпечення. Також надзвичайно цікавлять DevOps-технології. Дуже люблю читати й грати у PlayStation.

Дивитись повністю
Жданов Кирило

Жданов Кирило

Middle Full-Stack JS/Java Developer

Маю більше 6 років в галузі розробки програмного забезпечення, останні 2 роки працюю в компанії New Line Technologies. За час роботи мав змогу познайомитись з багатьма технологіями та мовами JavaScript, TypeScript, Java, Python, і працюють на різних позиціях Software engineer, devops engineer навіть Quality assurance engineer(QA). Ціль на майбутнє спробувати себе у ролі лідера команди.

Дивитись повністю
Ваніна Яна

Ваніна Яна

Senior IT-Recruiter/Program Lead

В рекрутменті працюю близько 5 років, зараз займаю посаду Recruitment Team Lead в GlobalLogic. Наразі маю одну з найпродуктивніших команд та знаю де, як та якнайшвидше шукати кандидатів та приділяю велику увагу діловому етикету. Маю тверду впевненність, що рекрутер є абсолютним учасником розробки продукту (бо хто б його розробляв, якщо б ми не знайши найкращих

Дивитись повністю
Відгуки

Дізнайтеся про курси від випускників школи A-Level

Кожен з 5 тисяч студентів, що навчалися в A-Level, має власну історію знайомства з IT, особисті враження від навчання у школі та спілкування з викладачами, свої складнощі та успіхи. Тож дізнайтеся про це з перших вуст!

Iсторії успіху

Нашi Випускники, які змогли!

Group 94

1 000+ працевлаштованних випусникiв

Дивитись усi історіi успiху

Максим Трофімов

Доброго дня. Закінчів курс PHP advanced. Ці курси дають добрий старт для початку роботи в ІТ. На курсах я отримал достатній обсяг знань, що допомогло мені влаштуватися на першу роботу. Дуже дякую моїм викладачам Маринічу Данилу та Гринкіну Івану.

Вiдгук повнiстю

Новіков Олег

Всім привіт, місяць тому закінчив курси A-level за напрямком full-stack JS, і вже через 3 тижні отримав оффер, за що хочу подякувати курсам A-level. Якби не мій «так собі англійський» думаю оффер був би отриманий швидше), але це дрібниці. На курсах дається гарна база знань, всі технології якими нас навчали, застосовуються у повсякденному житті IT-компаній,

Вiдгук повнiстю

Вдовенко Олексії

Дякую усій команді A-Level за курс frontend! Ви справжні професіонали! Дуже гарно подається інформація, завжди допоможуть порадою або відповіддю на запитання! Великий респект Івану, справжній профі!

Вiдгук повнiстю

Григор’єва Дар’я

Закінчила курс РМ в А-Левел. Навчанням, програмою, викладачами, організацією процесу задоволена. HR в кінці навчання допомогла скласти резюме, велике спасибі за окрему лекцію зі складання резюме. На лекціях розбирали багато кейсів, із якими може зіткнутися РМ у майбутньому. Викладачі Олена та Діма відкриті, завжди відповідали на запитання та були дуже уважними, цікаво та доступно пояснювали

Вiдгук повнiстю

Загальні питання

Який формат проведення занять: онлайн чи офлайн?

Заняття у школі проводяться в режимі онлайн.

В які дні та час проводяться заняття?

Заняття у школі проходять двічі на тиждень. Адміністрація школи затверджує розклад для кожної групи окремо. Це може бути один з трьох варіантів:

- понеділок (19:00-22:00) та четвер (19:00-22:00);
- вівторок (19:00-22:00) та п'ятниця (19:00-22:00);
- середа (19:00-22:00) та субота (11:00-14:00).

Самостійно обирати дні та час занять не можна.
Але ви можете дізнатися у менеджера по роботі з клієнтами, за яким із трьох видів розкладу займатиметься саме ваша група.

Чи є заняття з англійської мови?

Так, на всіх курсах (крім “Основи Програмування”) передбачені безкоштовні заняття з англійської мови. Вони проводяться в неділю - час занять залежить від вашого вихідного рівня англійської мови.

Чи видається сертифікат після навчання?

Так, після успішного завершення навчання ви отримуєте сертифікат про закінчення курсу.

Курс завжди стартує у вказану на сайті дату?

Курс практично завжди стартує у призначену дату.
Винятками можуть бути зовнішні чинники, на які школа не може вплинути. Або якщо в групі не набирається достатня кількість людей, тоді дата старту може бути зсунута на період до 2-х тижнів.

Що відбувається, якщо група не набирається до старту?

Якщо в групі до анонсованої дати старту не набирається 50% студентів, ми зміщуємо дату старту на період до 2 тижнів, про що попереджаємо всіх студентів, які вже записалися до цієї групи. Навіть якщо протягом цього часу ми не набираємо жодної людини - ми все одно стартуємо навчання з тією кількістю студентів, яка є.

Де можна почитати відгуки про школу?

На сторінці кожного курсу є відгуки про курс. Також є сторінка всіх відгуків від компаній-партнерів та окрема спільна сторінка відгуків

Якщо я не маю досвіду, чи можу я навчатися у вашій школі?

Так. У нашій школі всі курси складені таким чином, що ви можете прийти на навчання абсолютно без знань у сфері - але зайвими вони не будуть. З корисною інформацією стосовно різних IT-курсів та напрямів ви можете ознайомитись ще перед навчанням у нашому блозі

Чи можу я почати вчитися з середини курсу?

Так, у вас є така можливість, але для цього вам потрібно буде пройти співбесіду з викладачем, щоб він визначив рівень ваших знань. Також вам потрібно буде здати пройдені модулі, після чого вас допустять до навчання з того місяця, коли ви приєдналися.

Чи можна перевестися на наступний набір, якщо у мене виникли складності, і я зараз не можу відвідувати заняття?

Так, ми практикуємо переведення на наступний потік або на інший напрям, але тільки за умови наявності вільних місць у групі.

Хто ваші викладачі?

Викладачі в нашій школі - це практикуючі фахівці, які працюють в IT-компаніях, з досвідом не менше 3-х років. Кожен викладач проходить 3 етапи співбесіди, а також консультації з навчального процесу перед тим, як буде допущений до викладання в нашій школі.

Який мені потрібен ноутбук для занять?

Стандартний ноутбук для офісної роботи з мінімальними вимогами: процесор i3, ОЗУ мінімум 8гб та SSD 256 Гб.

Чи є у вас зворотний зв'язок на курсах?

Щомісяця адміністрація школи проводить анкетування студентів для збору зворотного зв'язку про викладачів, якість освіти та зручність навчання в нашій школі.

Договір та оплата

Як здійснюється підписання договору зі школою?

Є 3 варіанти підписання договору зі школою:
Договір підписується через електронно-цифровий підпис ПриватБанку та сервісу “paper less”;
Через електронно-цифровий підпис у сервісі “Дія” та електронний сервіс “Вчасно”
Відправлення договору у паперовому вигляді через Нову Пошту для підписання.

Які є види оплати за курси?

Виключно оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок школи.

Який крайній термін сплати за курс?

При щомісячній оплаті - через кожні 8 занять. Тобто: раз на місяць в перше заняття навчального місяця.
Якщо двома частинами, то друга оплата має бути внесена на початку четвертого місяця (на 24-му занятті).

Чи передбачено повернення коштів за курси, якщо я не можу продовжувати навчання?

Згідно з договором, ви можете повернути 50% від вартості непройдених занять, що були оплачені. Повернення можливе з поважної причини та надання документів, що її підтверджують.

Чи можна ознайомитись з договором до запису на курс?

Так, ви можете звернутися з таким запитом до нашого менеджера. Ми надішлемо приклад договору на електронну пошту або в Telegram.

Чи можна сплатити готівкою?

Ні, оплата проводиться тільки на розрахунковий рахунок.

Працевлаштування

Як відбувається працевлаштування?

Школа веде студента від початку пошуку роботи до отримання ним офера, бере участь у всіх етапах співбесіди в кожній компанії. Школа надає додаткове заняття зі складання резюме та допомагає у комунікації з HR/Rec. Ближче до фіналу навчання рекрутер школи збирає резюме та подає на співбесіди до компаній-партнерів, які вже мають відкриті позиції та знають рівень наших студентів. Вони лояльно ставляться до студентів школи, оскільки багато випускників A-Level вже потрапили до наших партнерів.

Куди ви працевлаштовуєте?

Основні компанії, в які ми працевлаштовуємо випускників - це наші партнери, з якими ви можете ознайомитися на сайті A-Level.

Які умови потрібно виконати, щоб бути працевлаштованим?

Отримати сертифікат про успішне проходження курсів. Також обов'язковою умовою є відвідування занять з англійської мови.
Студент має брати активну участь в процесі працевлаштування: ходити на співбесіди, виконувати тестові завдання і давати фідбек школі по кожному етапу, щоб ми могли вже в процесі підкоригувати проблемні моменти.

На всіх курсах є гарантія працевлаштування?

На багатьох наших напрямках є працевлаштування, проте, на жаль, не на всіх. Але ми працевлаштовуємо на всіх напрямках, незалежно від гарантії. Найважливіше - це знання та бажання самого студента!

Чи можу я вибрати компанію для працевлаштування?

Студент може написати свої побажання - ми намагатимемося знайти максимально схожу до них компанію серед наших партнерів. Проте, найголовніше - це знайти першу роботу для наших студентів! На жаль, не завжди є крутий вибір.

Якщо я сам знайду роботу після курсу, мені повернуть гроші?

Ні, повернення коштів з цієї причини не передбачене.Найголовніша мета школи - це можливість для випускників знайти першу роботу. Але якщо студент знаходить роботу самостійно, ми вважаємо, що умови договору виконані, оскільки головна мета здійснена.

Профорієнтація

Як вибрати курс?

Ви можете звернутися за консультацією до адміністрації школи за телефоном або в Telegram. Адміністрація школи проведе консультацію, визначить ваші сильні сторони та допоможе обрати напрям. Також з описом кожного напряму ви можете ознайомитись у нашому блозі в статтях від викладачів та студентів

Де можна детальніше ознайомитися з курсами та технологіями, що вивчаються на них?

На кожній сторінці курсу є програма навчання та детальна інформація про технології, що вивчаються. Також ви можете прочитати детальніше про курси в нашому блозі в рубриці “курс очима викладача”

Чи можна поспілкуватися з викладачами до старту курсу?

Такої можливості немає, але ви можете ознайомитися з викладачами та школою на наших відкритих заняттях, які ми проводимо щомісяця. Стежте за нашими соцмережами та анонсами заходів. Також ви можете підписатися на розсилку, щоб не пропустити повідомлення про наші заходи.
Крім того, познайомитися з викладачами можна в нашому блозі

Процес навчання

Наскільки програми курсів в A-Level актуальні?

Програми курсів коригуються щомісяця: відповідно до нових трендів та оновлень технологій, які передбачені на курсах. Ви можете бути впевнені, що програма буде актуальною на той момент, коли ви будете навчатися на курсах.

На що більше робиться наголос у програмі курсів: на практику чи теорію?

Основний упор у нашій школі робиться на практику, щоб на момент випуску у вас був досвід роботи в команді з практичними завданнями. Завдяки цьому в реальному проєкті ви зможете почувати себе комфортно.

Чи є зв'язок із викладачем у позаурочний час?

Звичайно, ви можете зв'язатися з викладачем у будь-який денний час і, по можливості, він вам відповість. Враховуйте, що наші викладачі - це практикуючі фахівці, які працюють у компаніях. Але ваше питання не залишиться без відповіді у будь-якому випадку.

Чи зберігається запис заняття, якщо я не зміг бути на ньому присутнім?

Так, кожне заняття записується. Ви матимете можливість переглянути заняття за потребою, якщо не змогли бути присутніми.

Чи надаватимуться методичні матеріали для повторення?

Після кожного заняття від викладача ви отримуватимете всі методичні матеріали, презентації, які використовувалися на занятті, а також додаткову літературу для самостійного вивчення.

А є домашні завдання?

Так, домашнім завданням приділяється окрема увага - їх буде багато.

Як проводяться заняття?

Заняття проводяться в режимі online через платформу Google meet.

Як ведеться комунікація з викладачами, групою та адміністрацією школи?

Комунікація ведеться через Telegram групу та електронну пошту.

Як часто проводяться зрізи знань (модулі)?

Модулі можуть проводитись у різні відрізки часу - залежно від курсу. Але в більшості випадків це - раз на місяць.

Чи видаватимуться додаткові методичні матеріали для самостійного вивчення?

Звісно так - таких матеріалів буде велика кількість.

Чи буде у мене якесь портфоліо після випуску зі школи?

Так, на кожному курсі студенти розробляють кілька невеликих проєктів та один великий - випускний. Всі ці проєкти будуть складати ваше портфоліо.

Що потрібно для отримання сертифікату?

Не менше 80% відвідувань занять
Не менше 80% зданих дз
Не менше 7 балів за модульні роботи та фінальні іспити (захист проєкту та технічну співбесіду)