Курс .Net/C# з працевлаштуванням очима викладача

“Або дитині потрібно буде прибирати іграшки щовечора, або ж батьки зможуть оптимізувати квартиру так, щоб іграшки збирати було не потрібно.

Я розробляю щось нове і роблю так, щоб далі не треба було туди втручатися.”

 

Дмитро Постільга

Senior .NET/С# Developer

Викладач на курсі .NET/С# в A-Level

 

Бажаєте вивчати .NET/С#? Тоді ми обов’язково повинні познайомитись!

Мене звуть Дмитро Постільга. Я викладаю на курсі .NET/C# в IT-школі A-Level і працюю на посаді Senior .NET/C# Developer у великій IT-компанії.

Коли мене питають: де я черпаю натхнення для роботи? — мене щиро дивує це питання. Моя робота – і є натхнення. Я просто отримую величезну насолоду від того, чим займаюся, і це мотивує мене постійно розвиватися.

Чому я люблю свою роботу?

Існує тип людей, яких лякають нові завдання, складності, необхідність постійного навчання та розвитку. Якщо це про вас — тоді напрямок розробки вам не підходить. Але якщо ви хочете займатися цікавою справою, яка постійно підштовхуватиме вас вперед, дивуватиме та вражатиме — ви точно досягнете успіху в розробці!

На роботі я не просто інженер, що пише код. Я — людина, яка вирішує головоломки, розгадує “кросворди” і виконує “челенджі”!

Наша компанія складається з великої кількості команд, кожна з яких займається окремим проєктом. У нас продуктова компанія, тож ми — самі собі замовники.

Особисто я – спеціаліст security. Займаюся безпекою: авторизація, аутентифікація, двофакторна аутентифікація,  oauth2 та ще багато лячних цікавих речей тобто усе, що потрібно для обробки та захисту даних. Кожен день з’являється щось нове, потрібно створювати різноманітні гнучкі архітектурні рішення, але це й є найцікавіше!  Саме в цей момент ти й відчуваєш себе повноцінним розробником!

Почав вивчати програмування, коли це ще не було мейнстримом

Спілкуючись зі студентами, я помічаю, що більшість людей “переучується” на айтішників, маючи іншу спеціалізацію. Для багатьох визначальний фактор – це високий рівень заробітної плати та можливість кар’єрного зростання.

У мене все було навпаки. Я змалку хотів займатися програмуванням.

Десь у 2-му класі вирішив, що хочу присвятити життя науці. Вибирав між різними напрямками та, врешті-решт, прийшов до розробки. Як і багатьох, до цього мене частково підштовхнули комп’ютерні ігри. Тоді ще програмування не було таким популярним напрямом. Це був 2000 рік, коли було модно мати Nokia 3310! Але мене дуже зацікавило програмування, тож я вирішив ризикнути.

Чим старше я ставав, тим швидше розвивалася галузь IT. Я просто займався тим, що мені подобається, і опинився в одному з найбільш затребуваних напрямів. Вдало для мене склалося, що тут ще й добре платять!

Викладання на курсі .NET/С# з гарантованим працевлаштуванням

Скільки себе пам’ятаю, мені завжди було цікаво спробувати себе в ролі оратора: виступати перед людьми, поставити голос, навчитися спілкуватися з аудиторією та переконливо доносити свої думки. 

Тому викладання мені дуже сподобалося. Це та робота, яка об’єднала для мене можливість розвиватись за своєю спеціальністю, ділитися знаннями з іншими та прокачувати софт-скіли!

Особливості курсу .NET/С# в A-Level

На курсі .NET/С# я — викладач та ще й куратор напрямку, тож читаю всі модулі. 

У кожного викладача свій підхід до навчання, свій матеріал для використання. Це навіть круто, бо якщо комфортно викладачу, то буде комфортно й учням. 

Єдине що узгоджено між нами це програма навчання, теми та їх порядок.

Мій підхід полягає в тому, що кожен студент проходить шлях від азів та фундаментальних речей до найскладніших нюансів. 

Студенти починають з різного рівня:

  • Хтось приходить вже з якимись знаннями після самонавчання чи іншого курсу;
  • Хтось хоче перекваліфікуватися на новий напрямок розробки чи оновити знання;
  • А хтось — розпочинає навчання з нуля.

Навіть якщо людина вже намагалася розібратися у напрямі, все одно навчання важливо починати з нуля для повного занурення у матеріал. Завжди одні знають більше, інші – нічого не знають. Але до третього модуля усі вирівнюються та знаходяться приблизно на одному рівні.

Зі студентами я розбираю всі теми: від UI до backend та asp.net. Розбираємо не тільки те, як користуватися синтаксисом мови, а ще й чому воно працює саме так. 

Курс має напрямок від того, як ми дізнаємося що таке зміна та як вона працює, до того як створити міскросервісну контейнеризовану архітектуру с фронтендом.

За 6 місяців досить складно вивчити напрям .NET/С# повністю. Але якщо приділяти навчанню достатньо уваги, то вже через пів року ви станете чудовим фахівцем!

Мої випускники виходять Junior-фахівцями, яких від Senior відрізняє лише відсутність досвіду. 

Об’єм інформації на курсі дуже великий. Запам’ятати все ідеально важко, бо часу мало. Але при цьому вам не потрібно буде шукати щось нове в інтернеті з приводу: “а що ж ще є цікавого?”. 

Як результат  ви будете максимально підготовлені до реальних проєктів. Тому ми гарантуємо успішним випускникам працевлаштування у компанії.

Варіанти подальшого розвитку для .NET/С# Developer

Кожен розробник обирає для себе:

  • Або постійно розвиватися, навчатися при оновленні мов і фреймворків, взаємодіяти з командою, прагнути кар’єрного та професійного зростання;
  • Або зупинитися на тих знаннях, які були отримані на початку роботи, та працювати на одному місці.

Крім технічних навичок для успішної кар’єри вам будуть потрібні софт-скіли. Особливо це: стресостійкість та вміння адекватно оцінювати критику. 

Багато молодих спеціалістів не проходять випробувальний термін, тому що просто не спрацьовуються з командою. Тому розвивайте не лише технічні навички, а й командний дух!

Мої поради майбутнім IT-фахівцям

Не шкодуйте часу та сил на знання, робіть усі домашні роботи та багато практикуйтеся. Не соромтеся ставити запитання — викладач отримує гроші саме за те, що може на них відповісти!

Навіть якщо ви вже знаєте ази, не нехтуйте першими темами на курсі. Там можуть бути нюанси, котрі вас здивують!

Спочатку обов’язково буде складно, будуть помилки та невдачі — це нормально. Якщо поряд із старанністю є ще й бажання вчитися — все вийде!

 

Ще iсторii

Новікова Діана

“Можу порадити вам — навіть не думати про інші школи та курси! Я не можу передати, наскільки я щаслива, що доля привела мене саме в A-Level! Вони найкращі!
Де ще тебе навчать повної бази, розкажуть цікаві фішки та лайфаки, постійно будуть мотивувати та підтримувати, а також проходити з тобою шлях пошуку роботи рука об руку після завершення курсів?”

Вiдгук повнiстю

Анастасія Пилипенко

“A-Level – це не тільки криниця знань, це ще й скринька, де можна знайти справжній скарб у вигляді людей. Тут ви зустрінете наставників, досвідчених викладачів, друзів за інтересами, майбутніх колег, а іноді – ще й членів родини.”   Передісторія мого шляху тестувальника дуже яскрава. Школа A-Level виявилася для мене доленосним місцем у всіх аспектах життя.

Вiдгук повнiстю

Бендера Олександр

“Ніколи не пізно кардинально змінити кар’єрний шлях. Я це зробив у віці майже 30 років! Мені здавалося, що поїзд вже скоро піде і влитися в новий напрям у такому віці буде досить складно. Але за правильного підходу можливо все! Головне – не здаватися, вірити в себе, продовжувати йти до своєї мети, навіть якщо щось не

Вiдгук повнiстю

Анастасія Антонів

Я дякую A-Level за навичку працювати швидко та якісно за будь-яких умов!
Вигорання — це тимчасова ситуація, яку можна контролювати та навіть перетворювати на вигоду! Це вміння допомагає не втрачати внутрішній вогонь та бажання розвиватись у своїй професії.

Вiдгук повнiстю

Загальні питання

Який формат проведення занять: онлайн чи офлайн?

Заняття у школі проводяться в режимі онлайн.

В які дні та час проводяться заняття?

Заняття у школі проходять двічі на тиждень. Адміністрація школи затверджує розклад для кожної групи окремо. Це може бути один з трьох варіантів:

- понеділок (19:00-22:00) та четвер (19:00-22:00);
- вівторок (19:00-22:00) та п'ятниця (19:00-22:00);
- середа (19:00-22:00) та субота (11:00-14:00).

Самостійно обирати дні та час занять не можна.
Але ви можете дізнатися у менеджера по роботі з клієнтами, за яким із трьох видів розкладу займатиметься саме ваша група.

Чи є заняття з англійської мови?

Так, на всіх курсах (крім “Основи Програмування”) передбачені безкоштовні заняття з англійської мови. Вони проводяться в неділю - час занять залежить від вашого вихідного рівня англійської мови.

Чи видається сертифікат після навчання?

Так, після успішного завершення навчання ви отримуєте сертифікат про закінчення курсу.

Курс завжди стартує у вказану на сайті дату?

Курс практично завжди стартує у призначену дату.
Винятками можуть бути зовнішні чинники, на які школа не може вплинути. Або якщо в групі не набирається достатня кількість людей, тоді дата старту може бути зсунута на період до 2-х тижнів.

Що відбувається, якщо група не набирається до старту?

Якщо в групі до анонсованої дати старту не набирається 50% студентів, ми зміщуємо дату старту на період до 2 тижнів, про що попереджаємо всіх студентів, які вже записалися до цієї групи. Навіть якщо протягом цього часу ми не набираємо жодної людини - ми все одно стартуємо навчання з тією кількістю студентів, яка є.

Де можна почитати відгуки про школу?

На сторінці кожного курсу є відгуки про курс. Також є сторінка всіх відгуків від компаній-партнерів та окрема спільна сторінка відгуків

Якщо я не маю досвіду, чи можу я навчатися у вашій школі?

Так. У нашій школі всі курси складені таким чином, що ви можете прийти на навчання абсолютно без знань у сфері - але зайвими вони не будуть. З корисною інформацією стосовно різних IT-курсів та напрямів ви можете ознайомитись ще перед навчанням у нашому блозі

Чи можу я почати вчитися з середини курсу?

Так, у вас є така можливість, але для цього вам потрібно буде пройти співбесіду з викладачем, щоб він визначив рівень ваших знань. Також вам потрібно буде здати пройдені модулі, після чого вас допустять до навчання з того місяця, коли ви приєдналися.

Чи можна перевестися на наступний набір, якщо у мене виникли складності, і я зараз не можу відвідувати заняття?

Так, ми практикуємо переведення на наступний потік або на інший напрям, але тільки за умови наявності вільних місць у групі.

Хто ваші викладачі?

Викладачі в нашій школі - це практикуючі фахівці, які працюють в IT-компаніях, з досвідом не менше 3-х років. Кожен викладач проходить 3 етапи співбесіди, а також консультації з навчального процесу перед тим, як буде допущений до викладання в нашій школі.

Який мені потрібен ноутбук для занять?

Стандартний ноутбук для офісної роботи з мінімальними вимогами: процесор i3, ОЗУ мінімум 8гб та SSD 256 Гб.

Чи є у вас зворотний зв'язок на курсах?

Щомісяця адміністрація школи проводить анкетування студентів для збору зворотного зв'язку про викладачів, якість освіти та зручність навчання в нашій школі.

Договір та оплата

Як здійснюється підписання договору зі школою?

Є 3 варіанти підписання договору зі школою:
Договір підписується через електронно-цифровий підпис ПриватБанку та сервісу “paper less”;
Через електронно-цифровий підпис у сервісі “Дія” та електронний сервіс “Вчасно”
Відправлення договору у паперовому вигляді через Нову Пошту для підписання.

Які є види оплати за курси?

Виключно оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок школи.

Який крайній термін сплати за курс?

При щомісячній оплаті - через кожні 8 занять. Тобто: раз на місяць в перше заняття навчального місяця.
Якщо двома частинами, то друга оплата має бути внесена на початку четвертого місяця (на 24-му занятті).

Чи передбачено повернення коштів за курси, якщо я не можу продовжувати навчання?

Згідно з договором, ви можете повернути 50% від вартості непройдених занять, що були оплачені. Повернення можливе з поважної причини та надання документів, що її підтверджують.

Чи можна ознайомитись з договором до запису на курс?

Так, ви можете звернутися з таким запитом до нашого менеджера. Ми надішлемо приклад договору на електронну пошту або в Telegram.

Чи можна сплатити готівкою?

Ні, оплата проводиться тільки на розрахунковий рахунок.

Працевлаштування

Як відбувається працевлаштування?

Школа веде студента від початку пошуку роботи до отримання ним офера, бере участь у всіх етапах співбесіди в кожній компанії. Школа надає додаткове заняття зі складання резюме та допомагає у комунікації з HR/Rec. Ближче до фіналу навчання рекрутер школи збирає резюме та подає на співбесіди до компаній-партнерів, які вже мають відкриті позиції та знають рівень наших студентів. Вони лояльно ставляться до студентів школи, оскільки багато випускників A-Level вже потрапили до наших партнерів.

Куди ви працевлаштовуєте?

Основні компанії, в які ми працевлаштовуємо випускників - це наші партнери, з якими ви можете ознайомитися на сайті A-Level.

Які умови потрібно виконати, щоб бути працевлаштованим?

Отримати сертифікат про успішне проходження курсів. Також обов'язковою умовою є відвідування занять з англійської мови.
Студент має брати активну участь в процесі працевлаштування: ходити на співбесіди, виконувати тестові завдання і давати фідбек школі по кожному етапу, щоб ми могли вже в процесі підкоригувати проблемні моменти.

На всіх курсах є гарантія працевлаштування?

На багатьох наших напрямках є працевлаштування, проте, на жаль, не на всіх. Але ми працевлаштовуємо на всіх напрямках, незалежно від гарантії. Найважливіше - це знання та бажання самого студента!

Чи можу я вибрати компанію для працевлаштування?

Студент може написати свої побажання - ми намагатимемося знайти максимально схожу до них компанію серед наших партнерів. Проте, найголовніше - це знайти першу роботу для наших студентів! На жаль, не завжди є крутий вибір.

Якщо я сам знайду роботу після курсу, мені повернуть гроші?

Ні, повернення коштів з цієї причини не передбачене.Найголовніша мета школи - це можливість для випускників знайти першу роботу. Але якщо студент знаходить роботу самостійно, ми вважаємо, що умови договору виконані, оскільки головна мета здійснена.

Профорієнтація

Як вибрати курс?

Ви можете звернутися за консультацією до адміністрації школи за телефоном або в Telegram. Адміністрація школи проведе консультацію, визначить ваші сильні сторони та допоможе обрати напрям. Також з описом кожного напряму ви можете ознайомитись у нашому блозі в статтях від викладачів та студентів

Де можна детальніше ознайомитися з курсами та технологіями, що вивчаються на них?

На кожній сторінці курсу є програма навчання та детальна інформація про технології, що вивчаються. Також ви можете прочитати детальніше про курси в нашому блозі в рубриці “курс очима викладача”

Чи можна поспілкуватися з викладачами до старту курсу?

Такої можливості немає, але ви можете ознайомитися з викладачами та школою на наших відкритих заняттях, які ми проводимо щомісяця. Стежте за нашими соцмережами та анонсами заходів. Також ви можете підписатися на розсилку, щоб не пропустити повідомлення про наші заходи.
Крім того, познайомитися з викладачами можна в нашому блозі

Процес навчання

Наскільки програми курсів в A-Level актуальні?

Програми курсів коригуються щомісяця: відповідно до нових трендів та оновлень технологій, які передбачені на курсах. Ви можете бути впевнені, що програма буде актуальною на той момент, коли ви будете навчатися на курсах.

На що більше робиться наголос у програмі курсів: на практику чи теорію?

Основний упор у нашій школі робиться на практику, щоб на момент випуску у вас був досвід роботи в команді з практичними завданнями. Завдяки цьому в реальному проєкті ви зможете почувати себе комфортно.

Чи є зв'язок із викладачем у позаурочний час?

Звичайно, ви можете зв'язатися з викладачем у будь-який денний час і, по можливості, він вам відповість. Враховуйте, що наші викладачі - це практикуючі фахівці, які працюють у компаніях. Але ваше питання не залишиться без відповіді у будь-якому випадку.

Чи зберігається запис заняття, якщо я не зміг бути на ньому присутнім?

Так, кожне заняття записується. Ви матимете можливість переглянути заняття за потребою, якщо не змогли бути присутніми.

Чи надаватимуться методичні матеріали для повторення?

Після кожного заняття від викладача ви отримуватимете всі методичні матеріали, презентації, які використовувалися на занятті, а також додаткову літературу для самостійного вивчення.

А є домашні завдання?

Так, домашнім завданням приділяється окрема увага - їх буде багато.

Як проводяться заняття?

Заняття проводяться в режимі online через платформу Google meet.

Як ведеться комунікація з викладачами, групою та адміністрацією школи?

Комунікація ведеться через Telegram групу та електронну пошту.

Як часто проводяться зрізи знань (модулі)?

Модулі можуть проводитись у різні відрізки часу - залежно від курсу. Але в більшості випадків це - раз на місяць.

Чи видаватимуться додаткові методичні матеріали для самостійного вивчення?

Звісно так - таких матеріалів буде велика кількість.

Чи буде у мене якесь портфоліо після випуску зі школи?

Так, на кожному курсі студенти розробляють кілька невеликих проєктів та один великий - випускний. Всі ці проєкти будуть складати ваше портфоліо.

Що потрібно для отримання сертифікату?

Не менше 80% відвідувань занять
Не менше 80% зданих дз
Не менше 7 балів за модульні роботи та фінальні іспити (захист проєкту та технічну співбесіду)