Курс Web Design очима викладача

 

“Я дуже хотіла б, щоб на всіх курсах у світі викладачі з дизайну давали студентам можливість розкрити свій творчий потенціал, а не нав’язували власну точку зору. Круто, коли студент вимальовує свій стиль. Дуже важливо його не придушити. Вчити треба так, щоб підштовхнути людину на особистий творчий шлях, а не ув’язнити її у своєму баченні.”

 

Олена Фоміна

Викладач на курсах “Графічний дизайн” та Web Design в A-Level

Підприємець за напрямком Web Design

 

Моє життя — це знайомство з різними напрямами дизайну. Я знаходжу натхнення буквально у всьому, що мене оточує, та виплескую його у творчість!

В A-Level я викладаю вже понад 5 років. Через мене пройшла величезна кількість студентів з різними сильними та слабкими сторонами, цілями, підходами до навчання та особистісними якостями.

Тому, якщо ви хочете дізнатися: чи буде вам цікаво вчитися на курсі Web Design, чи вдасться знайти свій стиль і стати затребуваним фахівцем — нам точно є про що поговорити!

Який формат роботи я вибрала для себе

Для початку давайте трохи розповім вам про те, як я реалізую себе в роботі дизайнера на сьогодні.

Вже кілька років я не працюю на компанії, а співпрацюю з ними на віддаленій основі. Тобто займаюся лише тими проєктами, які вважаю цікавими для себе.

Коли я вбираю натхнення з навколишнього світу, воно буквально переповнює мене – хочеться висловити його у творчості. 

Добре, коли в цей момент з’являються клієнти з цікавими ідеями. Разом ми створюємо дуже крутий мерч!

Чому Web Design?

Скільки себе пам’ятаю — завжди хотіла займатися дизайном! 

Моя мама викладала інформатику в школі. Ще маленька я приходила до неї на роботу та малювала в Paint — уявляла себе крутим дизайнером.

З першого класу захопилася всім, що якось пов’язано з дизайном: малювала натюрморти, інтер’єри, робила колажі з журнальних вирізок, переносила на папір усі свої ідеї!

Після школи вступила до Харківського коледжу текстилю та дизайну. А після закінчення – до Київського університету технологій та дизайну. Ані в коледжі, ані в університеті не було напряму Web Design, тож я обрала індустрію моди. 

В цілому, на якого б дизайнера ти не вчився — базові знання одні й ті самі! Для мене стерті межі між різними напрямами дизайну. Тому можна з упевненістю сказати, що вже тоді я розпочала свій шлях у digital-дизайн.

Сьогодні я фахівець у найширшому значенні цього слова. Особливо мені близькі всі відгалуження графічного дизайну.

Чому я люблю викладати веб-дизайн?

Моя викладацька діяльність не обмежена IT-школою A-Level. Я проводила різні майстер-класи у школах, займалася з людьми з обмеженими можливостями. Для мене викладання — це натхнення.

У своїх учнях я бачу себе на початкових етапах знайомства з професією. Мені подобається давати людині впевненість у тому, що вона здатна створити щось своє: унікальне та дуже креативне! 

Коли я бачу, як студенти насолоджуються своїми першими досягненнями, як я колись насолоджувалась своїми – отримую величезне задоволення. Приємно бачити, що людина мотивована і натхненна, і знати, що я доклала до цього зусилля.

Курс Web Design в A-Level

Найгірше, що може статися з дизайнером — це встановлення жорстких рамок та стандартів.

Тому я дуже люблю школу A-Level за те, що вона дає можливість навчати студентів не за якоюсь заїждженою нудною програмою, а передавати інформацію так, як я її бачу.

Щиро заздрю ​​студентам A-Level, які за короткий термін збирають усі “вершки” дизайну:

  • без води отримують найцікавіші знання;
  • постійно практикуються, шукають свій стиль;
  • фокусуються тільки на тому, що стане в нагоді в роботі;
  • спілкуються з різними викладачами, кожен із яких дає свої практичні знання та мотивацію.

Під час першого модуля на курсі часто бачу, як студенти намагаються все зробити правильно з першого разу. Але це не математика. Погано, коли людина мучить завдання довгий час, намагаючись зробити все за мануалом, не тестуючи нічого нового та пригнічуючи фантазію.

У дизайні не завжди є “правильно” та “неправильно”. Ми розберемо, як відрізнити поганий дизайн від гарного, не ув’язнюючи себе в рамках стандарту.

Важливо не тільки фокусуватися на результаті, а й отримувати задоволення від процесу. Тоді ви відкриєте для себе дизайн як спосіб мислення. Цьому я також навчаю своїх студентів на курсі A-Level.

Я дуже хотіла б, щоб на всіх курсах у світі викладачі з дизайну давали студентам можливість розкрити свій творчий потенціал, а не нав’язували власну точку зору. Круто, коли студент вимальовує свій стиль. Дуже важливо його не придушити. Вчити треба так, щоб підштовхнути людину на особистий творчий шлях, а не ув’язнити її у своєму баченні.

Де шукати натхнення?

У мене дуже багато джерел натхнення:

  • Кіно — адже над одним кадром працює ціла команда професіоналів. Тому “хороша” картинка обов’язково викликає творчий відгук;
  • Природа — вона гарна для нас за умовчанням. Більшість речей, які ми робимо, корінням сягають природи;
  • Музеї, виставки, галереї — це результат роботи колег з інших напрямів дизайну. Жива творчість набагато краща за Pinterest;
  • Історія — навіть ті рішення, які здаються застарілими, можуть стати поштовхом для чогось нового.

Але якщо ви тільки починаєте свій шлях, вам потрібно не тільки надихатись, але й дізнаватися більше про дизайн, знайомитися з базовими поняттями та мотивувати себе.

Тому я зібрала невелику корисну добірку:

 

  1. Серіал “Генії Дизайну
  2. Документальний фільм “Баухаус / Особа ХХ століття
  3. Книга В.Папанек “Дизайн для Реального Світу
  4. Книги Йоханнес Іттен “Мистецтво форми” та “Мистецтво кольору
  5. Стаття про типографіку
  6. Серіал: “Абстракція: Мистецтво дизайну
  7. Книга Франсуаза Барб—Ґалль “Як розмовляти з дітьми про мистецтво”
  8. Книга Пол Ренд “ДИЗАЙН. ФОРМА І ХАОС
  9. Фільм “Гельветіка
  10. Книга “Visual Harmony: Proportion in Graphic Design

Поради дизайнерам-початківцям

Перший етап найскладніший, бо завжди важко знайомитись із чимось новим і незрозумілим для себе. Але якщо правильно підійти до справи – цей етап буде одним із найцікавіших!

  • Дайте собі час зрозуміти: ваше це чи ні. За короткий термін потрібно потрохи торкнутися всіх ключових напрямів у дизайні. На курсі ми саме цим і займемося!
  • Дайте собі відповідь на запитання: чи приносить вам задоволення процес навчання? Якщо так — у вас точно є шанс стати відмінним дизайнером.
  • Якщо розумієте, що не кайфує від процесу — можливо, вам варто спробувати інші відгалуження IT. Трапляються випадки, коли людині нудно працювати за комп’ютером, потрібно “помацати” текстури, ”відчути” результат своєї роботи. Тоді краще буде зайнятися дизайном одягу, інтер’єру, посуду, прикрас тощо. 

 

Для мене дизайн — це спосіб мислення. Я виходжу з роботи і дивлюся на світ з позиції дизайнера. Мені важливо, щоб речі навколо були естетично привабливими.

Вибираю я стіл, куртку чи чашку — завжди дивлюся на це з дизайнерської точки зору.

Дуже добре, коли ідеї не закінчуються, а щоб їх реалізувати – достатньо лише годину попрацювати за ноутбуком.

Я допоможу вам навчитися генерувати ідеї, не втрачати натхнення та висловлювати себе через дизайн! До зустрічі на курсі!

 

Ще iсторii

Юлія Безкровна

Історія успіху випускниці курсу Web Design IT-школи A-Level “Дизайн – це більше, ніж просто картинка. Тому і вкладати в нього потрібно щось більше, ніж просто зовнішній вигляд.” Юлія Безкровна Web-designer, випускниця IT-школи A-Level   Якщо зараз ви не можете зважитися на перший крок у digital-design, переживаючи, що у вас немає досвіду, знань, уявлень про цю

Вiдгук повнiстю

Гриб Микита

“Я вирішив програмувати на Java, тому що грав в Minecraft” Гриб Микита Java Software Engineer, випускник IT-школи A-Level Всім привіт! Мене звати Микита, зараз я працюю в компанії EPAM Systems на позиції Software Engineer. Першу роботу в IT я отримав ще під час навчання в A-Level, коли мені щойно виповнилось 18 років. А починалось все

Вiдгук повнiстю

Ігор Кондрашов

“IT-школа A-Level орієнтована саме на працевлаштування своїх студентів, а не просто на відчитування лекцій та випуск учнів. Тому весь процес навчання був побудований таким чином, щоб кожен зміг себе реалізувати у майбутньому.”

Вiдгук повнiстю

Валерій Попов

“…Я не розумів Java. Мені все здавалося нудним і надто складним. Але якось мені вдалося здати модуль, після чого всередині раптом щось “клацнуло”. З’явилося сильне бажання вивчити цю мову самостійно. Я зрозумів, що вона може бути цікавою та простою, якщо підійти до навчання по-іншому.”   Мова програмування Java вважається однією з найскладніших для новачків в

Вiдгук повнiстю

Загальні питання

Який формат проведення занять: онлайн чи офлайн?

Заняття у школі проводяться в режимі онлайн.

В які дні та час проводяться заняття?

Заняття у школі проходять двічі на тиждень. Адміністрація школи затверджує розклад для кожної групи окремо. Це може бути один з трьох варіантів:

- понеділок (19:00-22:00) та четвер (19:00-22:00);
- вівторок (19:00-22:00) та п'ятниця (19:00-22:00);
- середа (19:00-22:00) та субота (11:00-14:00).

Самостійно обирати дні та час занять не можна.
Але ви можете дізнатися у менеджера по роботі з клієнтами, за яким із трьох видів розкладу займатиметься саме ваша група.

Чи є заняття з англійської мови?

Так, на всіх курсах (крім “Основи Програмування”) передбачені безкоштовні заняття з англійської мови. Вони проводяться в неділю - час занять залежить від вашого вихідного рівня англійської мови.

Чи видається сертифікат після навчання?

Так, після успішного завершення навчання ви отримуєте сертифікат про закінчення курсу.

Курс завжди стартує у вказану на сайті дату?

Курс практично завжди стартує у призначену дату.
Винятками можуть бути зовнішні чинники, на які школа не може вплинути. Або якщо в групі не набирається достатня кількість людей, тоді дата старту може бути зсунута на період до 2-х тижнів.

Що відбувається, якщо група не набирається до старту?

Якщо в групі до анонсованої дати старту не набирається 50% студентів, ми зміщуємо дату старту на період до 2 тижнів, про що попереджаємо всіх студентів, які вже записалися до цієї групи. Навіть якщо протягом цього часу ми не набираємо жодної людини - ми все одно стартуємо навчання з тією кількістю студентів, яка є.

Де можна почитати відгуки про школу?

На сторінці кожного курсу є відгуки про курс. Також є сторінка всіх відгуків від компаній-партнерів та окрема спільна сторінка відгуків

Якщо я не маю досвіду, чи можу я навчатися у вашій школі?

Так. У нашій школі всі курси складені таким чином, що ви можете прийти на навчання абсолютно без знань у сфері - але зайвими вони не будуть. З корисною інформацією стосовно різних IT-курсів та напрямів ви можете ознайомитись ще перед навчанням у нашому блозі

Чи можу я почати вчитися з середини курсу?

Так, у вас є така можливість, але для цього вам потрібно буде пройти співбесіду з викладачем, щоб він визначив рівень ваших знань. Також вам потрібно буде здати пройдені модулі, після чого вас допустять до навчання з того місяця, коли ви приєдналися.

Чи можна перевестися на наступний набір, якщо у мене виникли складності, і я зараз не можу відвідувати заняття?

Так, ми практикуємо переведення на наступний потік або на інший напрям, але тільки за умови наявності вільних місць у групі.

Хто ваші викладачі?

Викладачі в нашій школі - це практикуючі фахівці, які працюють в IT-компаніях, з досвідом не менше 3-х років. Кожен викладач проходить 3 етапи співбесіди, а також консультації з навчального процесу перед тим, як буде допущений до викладання в нашій школі.

Який мені потрібен ноутбук для занять?

Стандартний ноутбук для офісної роботи з мінімальними вимогами: процесор i3, ОЗУ мінімум 8гб та SSD 256 Гб.

Чи є у вас зворотний зв'язок на курсах?

Щомісяця адміністрація школи проводить анкетування студентів для збору зворотного зв'язку про викладачів, якість освіти та зручність навчання в нашій школі.

Договір та оплата

Як здійснюється підписання договору зі школою?

Є 3 варіанти підписання договору зі школою:
Договір підписується через електронно-цифровий підпис ПриватБанку та сервісу “paper less”;
Через електронно-цифровий підпис у сервісі “Дія” та електронний сервіс “Вчасно”
Відправлення договору у паперовому вигляді через Нову Пошту для підписання.

Які є види оплати за курси?

Виключно оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок школи.

Який крайній термін сплати за курс?

При щомісячній оплаті - через кожні 8 занять. Тобто: раз на місяць в перше заняття навчального місяця.
Якщо двома частинами, то друга оплата має бути внесена на початку четвертого місяця (на 24-му занятті).

Чи передбачено повернення коштів за курси, якщо я не можу продовжувати навчання?

Згідно з договором, ви можете повернути 50% від вартості непройдених занять, що були оплачені. Повернення можливе з поважної причини та надання документів, що її підтверджують.

Чи можна ознайомитись з договором до запису на курс?

Так, ви можете звернутися з таким запитом до нашого менеджера. Ми надішлемо приклад договору на електронну пошту або в Telegram.

Чи можна сплатити готівкою?

Ні, оплата проводиться тільки на розрахунковий рахунок.

Працевлаштування

Як відбувається працевлаштування?

Школа веде студента від початку пошуку роботи до отримання ним офера, бере участь у всіх етапах співбесіди в кожній компанії. Школа надає додаткове заняття зі складання резюме та допомагає у комунікації з HR/Rec. Ближче до фіналу навчання рекрутер школи збирає резюме та подає на співбесіди до компаній-партнерів, які вже мають відкриті позиції та знають рівень наших студентів. Вони лояльно ставляться до студентів школи, оскільки багато випускників A-Level вже потрапили до наших партнерів.

Куди ви працевлаштовуєте?

Основні компанії, в які ми працевлаштовуємо випускників - це наші партнери, з якими ви можете ознайомитися на сайті A-Level.

Які умови потрібно виконати, щоб бути працевлаштованим?

Отримати сертифікат про успішне проходження курсів. Також обов'язковою умовою є відвідування занять з англійської мови.
Студент має брати активну участь в процесі працевлаштування: ходити на співбесіди, виконувати тестові завдання і давати фідбек школі по кожному етапу, щоб ми могли вже в процесі підкоригувати проблемні моменти.

На всіх курсах є гарантія працевлаштування?

На багатьох наших напрямках є працевлаштування, проте, на жаль, не на всіх. Але ми працевлаштовуємо на всіх напрямках, незалежно від гарантії. Найважливіше - це знання та бажання самого студента!

Чи можу я вибрати компанію для працевлаштування?

Студент може написати свої побажання - ми намагатимемося знайти максимально схожу до них компанію серед наших партнерів. Проте, найголовніше - це знайти першу роботу для наших студентів! На жаль, не завжди є крутий вибір.

Якщо я сам знайду роботу після курсу, мені повернуть гроші?

Ні, повернення коштів з цієї причини не передбачене.Найголовніша мета школи - це можливість для випускників знайти першу роботу. Але якщо студент знаходить роботу самостійно, ми вважаємо, що умови договору виконані, оскільки головна мета здійснена.

Профорієнтація

Як вибрати курс?

Ви можете звернутися за консультацією до адміністрації школи за телефоном або в Telegram. Адміністрація школи проведе консультацію, визначить ваші сильні сторони та допоможе обрати напрям. Також з описом кожного напряму ви можете ознайомитись у нашому блозі в статтях від викладачів та студентів

Де можна детальніше ознайомитися з курсами та технологіями, що вивчаються на них?

На кожній сторінці курсу є програма навчання та детальна інформація про технології, що вивчаються. Також ви можете прочитати детальніше про курси в нашому блозі в рубриці “курс очима викладача”

Чи можна поспілкуватися з викладачами до старту курсу?

Такої можливості немає, але ви можете ознайомитися з викладачами та школою на наших відкритих заняттях, які ми проводимо щомісяця. Стежте за нашими соцмережами та анонсами заходів. Також ви можете підписатися на розсилку, щоб не пропустити повідомлення про наші заходи.
Крім того, познайомитися з викладачами можна в нашому блозі

Процес навчання

Наскільки програми курсів в A-Level актуальні?

Програми курсів коригуються щомісяця: відповідно до нових трендів та оновлень технологій, які передбачені на курсах. Ви можете бути впевнені, що програма буде актуальною на той момент, коли ви будете навчатися на курсах.

На що більше робиться наголос у програмі курсів: на практику чи теорію?

Основний упор у нашій школі робиться на практику, щоб на момент випуску у вас був досвід роботи в команді з практичними завданнями. Завдяки цьому в реальному проєкті ви зможете почувати себе комфортно.

Чи є зв'язок із викладачем у позаурочний час?

Звичайно, ви можете зв'язатися з викладачем у будь-який денний час і, по можливості, він вам відповість. Враховуйте, що наші викладачі - це практикуючі фахівці, які працюють у компаніях. Але ваше питання не залишиться без відповіді у будь-якому випадку.

Чи зберігається запис заняття, якщо я не зміг бути на ньому присутнім?

Так, кожне заняття записується. Ви матимете можливість переглянути заняття за потребою, якщо не змогли бути присутніми.

Чи надаватимуться методичні матеріали для повторення?

Після кожного заняття від викладача ви отримуватимете всі методичні матеріали, презентації, які використовувалися на занятті, а також додаткову літературу для самостійного вивчення.

А є домашні завдання?

Так, домашнім завданням приділяється окрема увага - їх буде багато.

Як проводяться заняття?

Заняття проводяться в режимі online через платформу Google meet.

Як ведеться комунікація з викладачами, групою та адміністрацією школи?

Комунікація ведеться через Telegram групу та електронну пошту.

Як часто проводяться зрізи знань (модулі)?

Модулі можуть проводитись у різні відрізки часу - залежно від курсу. Але в більшості випадків це - раз на місяць.

Чи видаватимуться додаткові методичні матеріали для самостійного вивчення?

Звісно так - таких матеріалів буде велика кількість.

Чи буде у мене якесь портфоліо після випуску зі школи?

Так, на кожному курсі студенти розробляють кілька невеликих проєктів та один великий - випускний. Всі ці проєкти будуть складати ваше портфоліо.

Що потрібно для отримання сертифікату?

Не менше 80% відвідувань занять
Не менше 80% зданих дз
Не менше 7 балів за модульні роботи та фінальні іспити (захист проєкту та технічну співбесіду)