Довготривалий карантин та повномасштабна війна значно вплинули на рівень освіти та становище на ринку праці в Україні.

Особливо складно пристосуватися до наявних обставин та забезпечити себе стабільним прибутком виявилося для вразливих верств населення, зокрема для жінок. 

 

IT-сектор – це сучасна затребувана низка спеціальностей, які не тільки адаптовані до зовнішніх факторів, а ще й мають значний вплив на зміцнення економіки України.

 

Тому Acted за фінансової підтримки Embassy of Ukraine in Canada та Canada’s International Development – Global Affairs Canada запровадили програму, що дозволяє  продовжували здобувати освіту онлайн та підвищувати свій рівень життя!

 

Програма Acted передбачає конкурс грантів до 40 000 грн для навчання в IT-школі A-Level особам, які мешкають на територіях, підконтрольних уряду України, та належать до вразливих верств населення.

 

Після закінчення IT-школи студенти можуть працювати з дому, дбати про дітей та почуватися захищеними в економічному плані! 

Як отримати цей грант? Ми поспілкувалися з організаторами програми Acted, щоб дізнатися більше подробиць.

 

“Вітаємо! Дякуємо за цікаве питання. 

Надання грантів є можливим завдяки фінансовій підтримці надійного донора Embassy of Ukraine in Canada / Посольство України в Канаді та Canada’s International Development – Global Affairs Canada.

Ця програма є частиною проєкту “Розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення та розвитку», який підтримує уряд Канади!

 

Проєкт спрямований на досягнення рівних прав та можливостей для всіх вразливих верств населення у Чернівецькій, Волинській, Вінницькій, Чернігівській та Одеській областях. 

Якщо Вас цікавить інформація щодо інших активностей в рамках проєкту, звертайтеся за телефоном гарячої лінії – 380636098384 (будні дні з 09:00 до 17:00)

 

  • Як саме відбувається конкурсна програма?

 

“Щоб отримати професію в IT за тим напрямом, що має великий попит на ринку праці, достатньо пройти онлайн-реєстрацію, а також надати інформацію про обраний курс та власний досвід у сфері IT. 

 

Після попереднього відбору фахівці проєкту SEED запрошують претендентів на ZOOM-співбесіду, де вони мають змогу продемонструвати свою мотивацію до навчання та подальшого просування в кар’єрі! 

 

Відібрані претендентки проходять інтерв’ю зі спеціалістами IT-школи A-Level, які вже більш прицільно допомагають абітурієнтам визначитися з курсом. 

 

Успішні кандидати оформлюють документи та розпочинають своє навчання! 

До речі, відразу хочемо залишити посилання для заповнення форми заявки: https://ee.humanitarianresponse.info/x/9MVecsdA

 

  • Дякуємо за посилання! Розкажіть, будь ласка, чому для навчання потенційних студентів Ви обрали саме школу A-Level?

 

“Етап вибору школи для нас був дуже важливим, оскільки ми орієнтовані саме на  результат та подальше працевлаштування грантоотримувачів. 

На щастя, наше бачення повністю збігається з філософією IT-школи A-Level. 

Весь процес навчання тут орієнтований саме на успішну роботу та кар’єрний розвиток випускників. 

Студенти багато практикуються, працюють з реальними кейсами, вчаться складати резюме та проходити співбесіди, безкоштовно “підтягують” англійську.

 

Також при виборі школи ми дивилися на різноманітність направлень для навчання.

В A-Level можна здобути освіту у галузі тестування, розробки, IT-менеджменту та web-дизайну!

Наразі кандидати, які проходять конкурсну програму, отримують можливість обрати в A-Level один з наступних курсів:

  • Тестування ПЗ
  • Python
  • .Net/C#
  • Front End
  • Project Management 
  • Web Design

 

Крім того, ми уважно оцінювали кваліфікацію вчителів, менторів, наявність онлайн навчання, зручність графіку занять тощо.

За всіма пунктами IT-школа A-Level найкраще задовольняла наші вимоги. Тому вибір був очевидний.” 

 

  • Яка кількість грантових місць виділяється для студентів в A-Level?

 

“Acted підтримує всі заявки, які успішно проходять конкурс та відповідають вимогам програми. 

Ми орієнтуємося не на кількісний, а на якісний показник. Тому граничної кількості місць для студентів немає, поки триває реалізація програми!”

 

  • Дякуємо Вам за таку чудову ініціативу та цікаву бесіду! Ми впевнені, що наші читачі знайдуть відповіді на свої питання та наважаться змінити своє життя на краще!

 

“Завжди раді з Вами поспілкуватися! 

Так, вся команда Acted сподівається, що за допомогою нашої з Вами співпраці доступ жінок до навчання та роботи в галузі IT значно збільшиться. Вони стануть більш економічно незалежними та зможуть зробити вагоміший внесок у зміцнення економіки нашої країни. Тож чекаємо на всіх охочих!

 

Якщо Ви не заповнили заявку на участь в конкурсі, бо маєте питання — пишіть нам на електронну адресу: ukraine.seed@acted.org або телефонуйте за номером гарячої лінії 380636098384 (будні дні з 09:00 до 17:00)

 

Не втрачайте свою можливість покращити рівень життя та почати реалізовувати свої здібності! Долучайтесь до програми Acted та чекаємо на Вас в A-Level!

 

Ще iсторii

Гриб Микита

“Я вирішив програмувати на Java, тому що грав в Minecraft” Гриб Микита Java Software Engineer, випускник IT-школи A-Level Всім привіт! Мене звати Микита, зараз я працюю в компанії EPAM Systems на позиції Software Engineer. Першу роботу в IT я отримав ще під час навчання в A-Level, коли мені щойно виповнилось 18 років. А починалось все

Вiдгук повнiстю

Боднар Ірина

Я знаю, що таке — шукати першу роботу без жодного досвіду. Розумію, як складно знайти ту компанію, що зверне увагу на Trainee/June та захоче дійсно інвестувати в молодого фахівця свій час та кошти.
Для мене це вже пройдений етап. Але кожен Senior колись починав свій шлях з навчання і також не знав, що на нього очікує далі. Пам’ятайте про це та заряджайтеся впевненістю!”

Вiдгук повнiстю

Буглак Вікторія

“Не бійтеся пробувати. Якщо вас не драйвить, то чим ви займаєтесь – треба щось міняти! Пам’ятайте, що, обираючи напрям, ви приймаєте, можливо, найважливіше рішення у своєму житті, але таких рішень буде багато на вашому шляху, тому keep growing завжди!”   Зараз я працюю у компанії SoftServe рекрутером. Моя посада охоплює повний спектр напрямів сфери Recruiting.

Вiдгук повнiстю

Новікова Діана

“Можу порадити вам — навіть не думати про інші школи та курси! Я не можу передати, наскільки я щаслива, що доля привела мене саме в A-Level! Вони найкращі!
Де ще тебе навчать повної бази, розкажуть цікаві фішки та лайфаки, постійно будуть мотивувати та підтримувати, а також проходити з тобою шлях пошуку роботи рука об руку після завершення курсів?”

Вiдгук повнiстю

Загальні питання

Який формат проведення занять: онлайн чи офлайн?

Заняття у школі проводяться в режимі онлайн.

В які дні та час проводяться заняття?

Заняття у школі проходять двічі на тиждень. Адміністрація школи затверджує розклад для кожної групи окремо. Це може бути один з трьох варіантів:

- понеділок (19:00-22:00) та четвер (19:00-22:00);
- вівторок (19:00-22:00) та п'ятниця (19:00-22:00);
- середа (19:00-22:00) та субота (11:00-14:00).

Самостійно обирати дні та час занять не можна.
Але ви можете дізнатися у менеджера по роботі з клієнтами, за яким із трьох видів розкладу займатиметься саме ваша група.

Чи є заняття з англійської мови?

Так, на всіх курсах (крім “Основи Програмування”) передбачені безкоштовні заняття з англійської мови. Вони проводяться в неділю - час занять залежить від вашого вихідного рівня англійської мови.

Чи видається сертифікат після навчання?

Так, після успішного завершення навчання ви отримуєте сертифікат про закінчення курсу.

Курс завжди стартує у вказану на сайті дату?

Курс практично завжди стартує у призначену дату.
Винятками можуть бути зовнішні чинники, на які школа не може вплинути. Або якщо в групі не набирається достатня кількість людей, тоді дата старту може бути зсунута на період до 2-х тижнів.

Що відбувається, якщо група не набирається до старту?

Якщо в групі до анонсованої дати старту не набирається 50% студентів, ми зміщуємо дату старту на період до 2 тижнів, про що попереджаємо всіх студентів, які вже записалися до цієї групи. Навіть якщо протягом цього часу ми не набираємо жодної людини - ми все одно стартуємо навчання з тією кількістю студентів, яка є.

Де можна почитати відгуки про школу?

На сторінці кожного курсу є відгуки про курс. Також є сторінка всіх відгуків від компаній-партнерів та окрема спільна сторінка відгуків

Якщо я не маю досвіду, чи можу я навчатися у вашій школі?

Так. У нашій школі всі курси складені таким чином, що ви можете прийти на навчання абсолютно без знань у сфері - але зайвими вони не будуть. З корисною інформацією стосовно різних IT-курсів та напрямів ви можете ознайомитись ще перед навчанням у нашому блозі

Чи можу я почати вчитися з середини курсу?

Так, у вас є така можливість, але для цього вам потрібно буде пройти співбесіду з викладачем, щоб він визначив рівень ваших знань. Також вам потрібно буде здати пройдені модулі, після чого вас допустять до навчання з того місяця, коли ви приєдналися.

Чи можна перевестися на наступний набір, якщо у мене виникли складності, і я зараз не можу відвідувати заняття?

Так, ми практикуємо переведення на наступний потік або на інший напрям, але тільки за умови наявності вільних місць у групі.

Хто ваші викладачі?

Викладачі в нашій школі - це практикуючі фахівці, які працюють в IT-компаніях, з досвідом не менше 3-х років. Кожен викладач проходить 3 етапи співбесіди, а також консультації з навчального процесу перед тим, як буде допущений до викладання в нашій школі.

Який мені потрібен ноутбук для занять?

Стандартний ноутбук для офісної роботи з мінімальними вимогами: процесор i3, ОЗУ мінімум 8гб та SSD 256 Гб.

Чи є у вас зворотний зв'язок на курсах?

Щомісяця адміністрація школи проводить анкетування студентів для збору зворотного зв'язку про викладачів, якість освіти та зручність навчання в нашій школі.

Договір та оплата

Як здійснюється підписання договору зі школою?

Є 3 варіанти підписання договору зі школою:
Договір підписується через електронно-цифровий підпис ПриватБанку та сервісу “paper less”;
Через електронно-цифровий підпис у сервісі “Дія” та електронний сервіс “Вчасно”
Відправлення договору у паперовому вигляді через Нову Пошту для підписання.

Які є види оплати за курси?

Виключно оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок школи.

Який крайній термін сплати за курс?

При щомісячній оплаті - через кожні 8 занять. Тобто: раз на місяць в перше заняття навчального місяця.
Якщо двома частинами, то друга оплата має бути внесена на початку четвертого місяця (на 24-му занятті).

Чи передбачено повернення коштів за курси, якщо я не можу продовжувати навчання?

Згідно з договором, ви можете повернути 50% від вартості непройдених занять, що були оплачені. Повернення можливе з поважної причини та надання документів, що її підтверджують.

Чи можна ознайомитись з договором до запису на курс?

Так, ви можете звернутися з таким запитом до нашого менеджера. Ми надішлемо приклад договору на електронну пошту або в Telegram.

Чи можна сплатити готівкою?

Ні, оплата проводиться тільки на розрахунковий рахунок.

Працевлаштування

Як відбувається працевлаштування?

Школа веде студента від початку пошуку роботи до отримання ним офера, бере участь у всіх етапах співбесіди в кожній компанії. Школа надає додаткове заняття зі складання резюме та допомагає у комунікації з HR/Rec. Ближче до фіналу навчання рекрутер школи збирає резюме та подає на співбесіди до компаній-партнерів, які вже мають відкриті позиції та знають рівень наших студентів. Вони лояльно ставляться до студентів школи, оскільки багато випускників A-Level вже потрапили до наших партнерів.

Куди ви працевлаштовуєте?

Основні компанії, в які ми працевлаштовуємо випускників - це наші партнери, з якими ви можете ознайомитися на сайті A-Level.

Які умови потрібно виконати, щоб бути працевлаштованим?

Отримати сертифікат про успішне проходження курсів. Також обов'язковою умовою є відвідування занять з англійської мови.
Студент має брати активну участь в процесі працевлаштування: ходити на співбесіди, виконувати тестові завдання і давати фідбек школі по кожному етапу, щоб ми могли вже в процесі підкоригувати проблемні моменти.

На всіх курсах є гарантія працевлаштування?

На багатьох наших напрямках є працевлаштування, проте, на жаль, не на всіх. Але ми працевлаштовуємо на всіх напрямках, незалежно від гарантії. Найважливіше - це знання та бажання самого студента!

Чи можу я вибрати компанію для працевлаштування?

Студент може написати свої побажання - ми намагатимемося знайти максимально схожу до них компанію серед наших партнерів. Проте, найголовніше - це знайти першу роботу для наших студентів! На жаль, не завжди є крутий вибір.

Якщо я сам знайду роботу після курсу, мені повернуть гроші?

Ні, повернення коштів з цієї причини не передбачене.Найголовніша мета школи - це можливість для випускників знайти першу роботу. Але якщо студент знаходить роботу самостійно, ми вважаємо, що умови договору виконані, оскільки головна мета здійснена.

Профорієнтація

Як вибрати курс?

Ви можете звернутися за консультацією до адміністрації школи за телефоном або в Telegram. Адміністрація школи проведе консультацію, визначить ваші сильні сторони та допоможе обрати напрям. Також з описом кожного напряму ви можете ознайомитись у нашому блозі в статтях від викладачів та студентів

Де можна детальніше ознайомитися з курсами та технологіями, що вивчаються на них?

На кожній сторінці курсу є програма навчання та детальна інформація про технології, що вивчаються. Також ви можете прочитати детальніше про курси в нашому блозі в рубриці “курс очима викладача”

Чи можна поспілкуватися з викладачами до старту курсу?

Такої можливості немає, але ви можете ознайомитися з викладачами та школою на наших відкритих заняттях, які ми проводимо щомісяця. Стежте за нашими соцмережами та анонсами заходів. Також ви можете підписатися на розсилку, щоб не пропустити повідомлення про наші заходи.
Крім того, познайомитися з викладачами можна в нашому блозі

Процес навчання

Наскільки програми курсів в A-Level актуальні?

Програми курсів коригуються щомісяця: відповідно до нових трендів та оновлень технологій, які передбачені на курсах. Ви можете бути впевнені, що програма буде актуальною на той момент, коли ви будете навчатися на курсах.

На що більше робиться наголос у програмі курсів: на практику чи теорію?

Основний упор у нашій школі робиться на практику, щоб на момент випуску у вас був досвід роботи в команді з практичними завданнями. Завдяки цьому в реальному проєкті ви зможете почувати себе комфортно.

Чи є зв'язок із викладачем у позаурочний час?

Звичайно, ви можете зв'язатися з викладачем у будь-який денний час і, по можливості, він вам відповість. Враховуйте, що наші викладачі - це практикуючі фахівці, які працюють у компаніях. Але ваше питання не залишиться без відповіді у будь-якому випадку.

Чи зберігається запис заняття, якщо я не зміг бути на ньому присутнім?

Так, кожне заняття записується. Ви матимете можливість переглянути заняття за потребою, якщо не змогли бути присутніми.

Чи надаватимуться методичні матеріали для повторення?

Після кожного заняття від викладача ви отримуватимете всі методичні матеріали, презентації, які використовувалися на занятті, а також додаткову літературу для самостійного вивчення.

А є домашні завдання?

Так, домашнім завданням приділяється окрема увага - їх буде багато.

Як проводяться заняття?

Заняття проводяться в режимі online через платформу Google meet.

Як ведеться комунікація з викладачами, групою та адміністрацією школи?

Комунікація ведеться через Telegram групу та електронну пошту.

Як часто проводяться зрізи знань (модулі)?

Модулі можуть проводитись у різні відрізки часу - залежно від курсу. Але в більшості випадків це - раз на місяць.

Чи видаватимуться додаткові методичні матеріали для самостійного вивчення?

Звісно так - таких матеріалів буде велика кількість.

Чи буде у мене якесь портфоліо після випуску зі школи?

Так, на кожному курсі студенти розробляють кілька невеликих проєктів та один великий - випускний. Всі ці проєкти будуть складати ваше портфоліо.

Що потрібно для отримання сертифікату?

Не менше 80% відвідувань занять
Не менше 80% зданих дз
Не менше 7 балів за модульні роботи та фінальні іспити (захист проєкту та технічну співбесіду)