TEACHERS2IT: Презентації як спосіб подання інформації

🌟Як зробити презентацію, яка не дозволить заснути аудиторії? 🔥29 листопада Kharkiv IT Cluster запрошує вчителів долучитися до онлайн-вебінару від компанії CHI Software, присвяченому роботі з презентаціями в навчальному процесі. 📅 Коли: 29 листопада о 15:30 📲 Де: онлайн, Zoom 🗣 Спікер лекції — Анастасія Зюзя, графічний дизайнер у CHI Software. Не пропустіть можливість дізнатися секрети спікерки про створення ефективних презентацій! 🔎Розглянемо

Cloud Builders: Java Conf

Привіт 👋🏻 Раді запросити 30 листопада на онлайн конференцію Cloud Builders: Java Conf! Це вже четверта Java-конференція ком’юніті, де на вас чекають: – 6+ Java&Cloud експертів, які поділяться кращими практиками; – спільнота з понад 500 однодумців. В агенді👇🏻 – “Java 11–21 Evolution” від Mohamed Taman, Senior Solutions Architect в Nortal – “The Keys to Developer

PROFCLUB: ‎Застосування штучного інтелекту

Kharkiv IT Cluster запрошує викладачів-учасників ком’юніті на надзвичайно корисний захід у межах ProfClub.   Тема: «‎Застосування штучного інтелекту»‎ Планова тривалість заходу: 2-2,5 год 🕐 Коли? — 18 жовтня 2023 року о 15:00 📍 Де? — online, Zoom Інформація про спікера Спікер: Оксана Поморова — Lead Software Engineer, ІТ-компанія GlobalLogic, компанія групи Hitachi, доктор технічних наук з 20-річним досвідом в IT. Напрям діяльності —

Вебінар «Як впровадити партнерку ефективно?»😍

У вашій компанії лише один із членів команди працює над партнеркою? Немає розуміння, як це використовувати в роботі? Більше часу витрачаєте на пошук партнерів? 😉 Що ж, тоді саме час вирішити ці питання та впровадити партнерку правильно вже зараз. 17.10 о 16:00 Владислав Браганець, СEO Netpeak Alliance, розповість про правильну побудову партнерської програми в Україні на прикладі Netpeak Alliance.

Open IT: сучасні мови програмування. Яку обрати?

Хочеш програмувати, але досі не визначився з мовою програмування?😏 Їх так багато в цьому світі, і немає жодної гадки, яка для чого ефективніше?😯   Тоді тобі до нас! ✨   🔥Kharkiv IT Cluster разом зі школою A-Level відповість на всі твої питання. Долучайся до нашої зустрічі та обирай мову програмування свого життя.   😻 Тема:

DevOpsDays Ukraine: Disaster Recovery

14-15 вересня запрошуємо на DevOpsDays Ukraine: Disaster Recovery ⚙️ Це вже 6-та конференція комʼюніті і на вас чекають Ignites & Talks від світових та українських експертів: Charity Majors, Iaroslav Molochko, Manuel Pais, Adriana Villela та інші. Будемо говорити про Self-Service Tooling, Future of Platforms, CI/CD та IaC для GameDev, як досягати результатів в умовах війни

Python Conf від Cloud Builders

👋Всім привіт! Запрошуємо на Python Conf від Cloud Builders з 5 діп-дайв Python доповідями! Разом з міжнародними спікерами дізнаємось більше про синергію між OpenSearch, Python, та serverless architecture, Open Source AI Exploration, deploying to OpenShift, CI/CD з Azure Developer CLI та як auto-formatters аналізують та маніпулюють CST. Також поговоримо про роль Python у розкритті таємниць

Teachers2IT «Основи баз даних на прикладі PostgreSQL»

Kharkiv IT Cluster, за підтримки провідної ІТ-школи A-Level та IT-компанії в галузі мобільної розробки Olearis, запускає новий курс проєкту Teachers2IT «Основи баз даних на прикладі PostgreSQL». Ця подія стане новим випробуванням, де кожен зможе розширити свої знання та вміння у сфері баз даних. Під керівництвом нашого ментора ви отримаєте унікальну можливість ознайомитися з основами роботи з базами даних та їх

Українська конференція для PHP розробників — PHP fwdays’23

Зустрічайте, найбільшу та найпопулярнішу українську конференцію для PHP розробників — PHP fwdays’23🤩 На конференції будуть українські та міжнародні експерти у сфері PHP, дискусії з ТОП-спеціалістами, розбір актуальних кейсів💪 🗓 Дата: 12 серпня 🗣Формат: онлайн та офлайн (у Києві) Є два варіанти участі: ✔️FREE ONLINE (доступ до записів всіх ефірів, Q&A зі спікерами, приватний чат, сертифікат участі)

Вступ-2023: фішки ІТ-освіти в СумДУ

Вступна кампанія зовсім скоро розпочнеться, а ти досі не розібрався в розмаїтті пропозицій від різних університетів, факультетів та кафедр. Вибір – то завжди виклик, особливо, коли мова йде про вибір майбутньої освіти. Ми можемо тобі в цьому допомогти😉 30 червня Kharkiv IT Cluster з Сумським державним університетом запрошуємо на вебінар на тему: «Вступ-2023: фішки ІТ-освіти в СумДУ». Спікер:

Співпраця з міжнародними ЗМІ: принципи, етика, формати

Сьогодні посилення присутності бренду ІТ-компанії в міжнародному медіа дає змогу: 💥 створити репутацію; 💥 підвищити довіру до компанії; 💥 продемонструвати, що попри блекаути та обстріли — українські айтівці незламні та невпинно працюють заради майбутнього України. 📌 Тож, тема наступної зустрічі PR CommuniTy невипадкова: «Співпраця з міжнародними ЗМІ: принципи, етика, формати» 🗓 29 червня о 16:00 обговоримо: ✅ як привернути

ЛАГІДНА УКРАЇНІЗАЦІЯ: Як організувати корпоративний марафон для вдосконалення мови і не тільки

💬 Як створити комфортні умови для колективного занурення в українську мову та культуру? — актуальне питання для багатьох IT-компаній. 20.06 о 16:00 на вебінарі HR CommunITy компанія ZONE3000 поділиться успішним кейсом: ❓ «Лагідна Українізація: як організувати корпоративний марафон для вдосконалення мови і не тільки» ❓ Спікерки: • Катя Гуляєва, Event Team Lead в ZONE3000 • Маша Магировська, Event Manager в ZONE3000 Поговоримо про: 🔹

Загальні питання

Який формат проведення занять: онлайн чи офлайн?

Заняття у школі проводяться в режимі онлайн.

В які дні та час проводяться заняття?

Заняття у школі проходять двічі на тиждень. Адміністрація школи затверджує розклад для кожної групи окремо. Це може бути один з трьох варіантів:

- понеділок (19:00-22:00) та четвер (19:00-22:00);
- вівторок (19:00-22:00) та п'ятниця (19:00-22:00);
- середа (19:00-22:00) та субота (11:00-14:00).

Самостійно обирати дні та час занять не можна.
Але ви можете дізнатися у менеджера по роботі з клієнтами, за яким із трьох видів розкладу займатиметься саме ваша група.

Чи є заняття з англійської мови?

Так, на всіх курсах (крім “Основи Програмування”) передбачені безкоштовні заняття з англійської мови. Вони проводяться в неділю - час занять залежить від вашого вихідного рівня англійської мови.

Чи видається сертифікат після навчання?

Так, після успішного завершення навчання ви отримуєте сертифікат про закінчення курсу.

Курс завжди стартує у вказану на сайті дату?

Курс практично завжди стартує у призначену дату.
Винятками можуть бути зовнішні чинники, на які школа не може вплинути. Або якщо в групі не набирається достатня кількість людей, тоді дата старту може бути зсунута на період до 2-х тижнів.

Що відбувається, якщо група не набирається до старту?

Якщо в групі до анонсованої дати старту не набирається 50% студентів, ми зміщуємо дату старту на період до 2 тижнів, про що попереджаємо всіх студентів, які вже записалися до цієї групи. Навіть якщо протягом цього часу ми не набираємо жодної людини - ми все одно стартуємо навчання з тією кількістю студентів, яка є.

Де можна почитати відгуки про школу?

На сторінці кожного курсу є відгуки про курс. Також є сторінка всіх відгуків від компаній-партнерів та окрема спільна сторінка відгуків

Якщо я не маю досвіду, чи можу я навчатися у вашій школі?

Так. У нашій школі всі курси складені таким чином, що ви можете прийти на навчання абсолютно без знань у сфері - але зайвими вони не будуть. З корисною інформацією стосовно різних IT-курсів та напрямів ви можете ознайомитись ще перед навчанням у нашому блозі

Чи можу я почати вчитися з середини курсу?

Так, у вас є така можливість, але для цього вам потрібно буде пройти співбесіду з викладачем, щоб він визначив рівень ваших знань. Також вам потрібно буде здати пройдені модулі, після чого вас допустять до навчання з того місяця, коли ви приєдналися.

Чи можна перевестися на наступний набір, якщо у мене виникли складності, і я зараз не можу відвідувати заняття?

Так, ми практикуємо переведення на наступний потік або на інший напрям, але тільки за умови наявності вільних місць у групі.

Хто ваші викладачі?

Викладачі в нашій школі - це практикуючі фахівці, які працюють в IT-компаніях, з досвідом не менше 3-х років. Кожен викладач проходить 3 етапи співбесіди, а також консультації з навчального процесу перед тим, як буде допущений до викладання в нашій школі.

Який мені потрібен ноутбук для занять?

Стандартний ноутбук для офісної роботи з мінімальними вимогами: процесор i3, ОЗУ мінімум 8гб та SSD 256 Гб.

Чи є у вас зворотний зв'язок на курсах?

Щомісяця адміністрація школи проводить анкетування студентів для збору зворотного зв'язку про викладачів, якість освіти та зручність навчання в нашій школі.

Договір та оплата

Як здійснюється підписання договору зі школою?

Є 3 варіанти підписання договору зі школою:
Договір підписується через електронно-цифровий підпис ПриватБанку та сервісу “paper less”;
Через електронно-цифровий підпис у сервісі “Дія” та електронний сервіс “Вчасно”
Відправлення договору у паперовому вигляді через Нову Пошту для підписання.

Які є види оплати за курси?

Виключно оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок школи.

Який крайній термін сплати за курс?

При щомісячній оплаті - через кожні 8 занять. Тобто: раз на місяць в перше заняття навчального місяця.
Якщо двома частинами, то друга оплата має бути внесена на початку четвертого місяця (на 24-му занятті).

Чи передбачено повернення коштів за курси, якщо я не можу продовжувати навчання?

Згідно з договором, ви можете повернути 50% від вартості непройдених занять, що були оплачені. Повернення можливе з поважної причини та надання документів, що її підтверджують.

Чи можна ознайомитись з договором до запису на курс?

Так, ви можете звернутися з таким запитом до нашого менеджера. Ми надішлемо приклад договору на електронну пошту або в Telegram.

Чи можна сплатити готівкою?

Ні, оплата проводиться тільки на розрахунковий рахунок.

Працевлаштування

Як відбувається працевлаштування?

Школа веде студента від початку пошуку роботи до отримання ним офера, бере участь у всіх етапах співбесіди в кожній компанії. Школа надає додаткове заняття зі складання резюме та допомагає у комунікації з HR/Rec. Ближче до фіналу навчання рекрутер школи збирає резюме та подає на співбесіди до компаній-партнерів, які вже мають відкриті позиції та знають рівень наших студентів. Вони лояльно ставляться до студентів школи, оскільки багато випускників A-Level вже потрапили до наших партнерів.

Куди ви працевлаштовуєте?

Основні компанії, в які ми працевлаштовуємо випускників - це наші партнери, з якими ви можете ознайомитися на сайті A-Level.

Які умови потрібно виконати, щоб бути працевлаштованим?

Отримати сертифікат про успішне проходження курсів. Також обов'язковою умовою є відвідування занять з англійської мови.
Студент має брати активну участь в процесі працевлаштування: ходити на співбесіди, виконувати тестові завдання і давати фідбек школі по кожному етапу, щоб ми могли вже в процесі підкоригувати проблемні моменти.

На всіх курсах є гарантія працевлаштування?

На багатьох наших напрямках є працевлаштування, проте, на жаль, не на всіх. Але ми працевлаштовуємо на всіх напрямках, незалежно від гарантії. Найважливіше - це знання та бажання самого студента!

Чи можу я вибрати компанію для працевлаштування?

Студент може написати свої побажання - ми намагатимемося знайти максимально схожу до них компанію серед наших партнерів. Проте, найголовніше - це знайти першу роботу для наших студентів! На жаль, не завжди є крутий вибір.

Якщо я сам знайду роботу після курсу, мені повернуть гроші?

Ні, повернення коштів з цієї причини не передбачене.Найголовніша мета школи - це можливість для випускників знайти першу роботу. Але якщо студент знаходить роботу самостійно, ми вважаємо, що умови договору виконані, оскільки головна мета здійснена.

Профорієнтація

Як вибрати курс?

Ви можете звернутися за консультацією до адміністрації школи за телефоном або в Telegram. Адміністрація школи проведе консультацію, визначить ваші сильні сторони та допоможе обрати напрям. Також з описом кожного напряму ви можете ознайомитись у нашому блозі в статтях від викладачів та студентів

Де можна детальніше ознайомитися з курсами та технологіями, що вивчаються на них?

На кожній сторінці курсу є програма навчання та детальна інформація про технології, що вивчаються. Також ви можете прочитати детальніше про курси в нашому блозі в рубриці “курс очима викладача”

Чи можна поспілкуватися з викладачами до старту курсу?

Такої можливості немає, але ви можете ознайомитися з викладачами та школою на наших відкритих заняттях, які ми проводимо щомісяця. Стежте за нашими соцмережами та анонсами заходів. Також ви можете підписатися на розсилку, щоб не пропустити повідомлення про наші заходи.
Крім того, познайомитися з викладачами можна в нашому блозі

Процес навчання

Наскільки програми курсів в A-Level актуальні?

Програми курсів коригуються щомісяця: відповідно до нових трендів та оновлень технологій, які передбачені на курсах. Ви можете бути впевнені, що програма буде актуальною на той момент, коли ви будете навчатися на курсах.

На що більше робиться наголос у програмі курсів: на практику чи теорію?

Основний упор у нашій школі робиться на практику, щоб на момент випуску у вас був досвід роботи в команді з практичними завданнями. Завдяки цьому в реальному проєкті ви зможете почувати себе комфортно.

Чи є зв'язок із викладачем у позаурочний час?

Звичайно, ви можете зв'язатися з викладачем у будь-який денний час і, по можливості, він вам відповість. Враховуйте, що наші викладачі - це практикуючі фахівці, які працюють у компаніях. Але ваше питання не залишиться без відповіді у будь-якому випадку.

Чи зберігається запис заняття, якщо я не зміг бути на ньому присутнім?

Так, кожне заняття записується. Ви матимете можливість переглянути заняття за потребою, якщо не змогли бути присутніми.

Чи надаватимуться методичні матеріали для повторення?

Після кожного заняття від викладача ви отримуватимете всі методичні матеріали, презентації, які використовувалися на занятті, а також додаткову літературу для самостійного вивчення.

А є домашні завдання?

Так, домашнім завданням приділяється окрема увага - їх буде багато.

Як проводяться заняття?

Заняття проводяться в режимі online через платформу Google meet.

Як ведеться комунікація з викладачами, групою та адміністрацією школи?

Комунікація ведеться через Telegram групу та електронну пошту.

Як часто проводяться зрізи знань (модулі)?

Модулі можуть проводитись у різні відрізки часу - залежно від курсу. Але в більшості випадків це - раз на місяць.

Чи видаватимуться додаткові методичні матеріали для самостійного вивчення?

Звісно так - таких матеріалів буде велика кількість.

Чи буде у мене якесь портфоліо після випуску зі школи?

Так, на кожному курсі студенти розробляють кілька невеликих проєктів та один великий - випускний. Всі ці проєкти будуть складати ваше портфоліо.

Що потрібно для отримання сертифікату?

Не менше 80% відвідувань занять
Не менше 80% зданих дз
Не менше 7 балів за модульні роботи та фінальні іспити (захист проєкту та технічну співбесіду)