“Добре, коли ти щось знаєш. Коли ти використовуєш ці знання на практиці – ще краще. А коли ти навчаєш цим знанням інших людей – це взагалі шикарно!”
Ольга Кормишова
Практикуючий спеціаліст, викладач курсу Web Design в A-Level
Всім привіт! Мене звуть Ольга Кормишова. Якщо ви плануєте вчити веб-дизайн в A-Level, ми обов’язково познайомимося ближче!
У дизайні я працюю вже понад 10 років, з них 5 років поєдную роботу з викладанням.
Зараз я не уявляю себе окремо від улюбленої справи. Коли я кажу “улюблена справа”, то маю на увазі і безпосередню роботу дизайнера, і викладацьку діяльність.
В A-Level я куратор та викладач курсу Web Design: складаю та оновлюю програму, стежу за підбором фахівців. У школі дуже класний штат – це люди, які дійсно горять своєю справою. Тому хочеться постійно підтримувати цей внутрішній вогонь!
Три роки тому я перейшла з компанії, де працювала, на фріланс, щоб приділяти більше часу викладацькій діяльності.
Сьогодні хочу познайомити вас з особливостями роботи за цією сферою, з нашим курсом та можливостями, які він для вас відкриє. Сподіваюсь, ви знайдете відповіді на свої питання.
Змiст
Дизайн поєднує багато напрямів: друкована продукція, маркетинг, брендинг, поведінка користувача тощо.
Зараз найактуальніша галузь дизайну, особливо на західному ринку – це UX чи користувацький досвід. Якщо пояснювати простою мовою, то це процес створення зрозумілих у використанні продуктів (як цифрових, так і фізичних). Це про те, як можна покращити процес взаємодії користувача з продуктом..
Ми (дизайнери) продумуємо, який досвід отримує користувач при роботі з інтерфейсом, та чи може він швидко пройти шлях по сайту, щоб здійснити цільову дію. Для досягнення результату дуже велику увагу треба приділяти створенню прототипу проєкту, тестуванню інтерфейсу, збільшенню конверсій, подальшій підтримці продуктів та їх розвитку.
Друга глобальна частина дизайну – це UI, тобто візуальна складова. Тут ми продумуємо оформлення, реалізуємо креативні візуальні рішення, які залучатимуть та утримуватимуть потенційного клієнта.
Загалом, якщо підсумувати, дизайн – це комбінація UI та UX. Але кожен фахівець має якусь переважну спеціалізацію.
Ви, напевно, розумієте, що дизайн – це найбільш творча професія в IT. Отже, вона практично позбавлена жорстких рамок, дає можливість повністю реалізувати свій потенціал!
Дизайнер постійно комунікує з іншими спеціалістами у сфері IT. Це допомагає йому рости як фахівцю, і як особистості. В IT завжди багато цікавих людей з незвичайними ідеями та прогресивними поглядами. Не важливо, працюєш ти в компанії чи віддалено – завжди є комунікація з командою.
Така спеціальність дає можливість людині реалізувати себе у творчому та професійному плані, а також отримати життєвий баланс.
Для мене важливою частиною самореалізації є можливість ділитись своїм досвідом. Добре, коли ти щось знаєш. Коли ти використовуєш ці знання на практиці – ще краще. А коли ти навчаєш цим знанням інших людей – це взагалі шикарно!
Після першого заняття в A-Level, яке я провела, у мене з’явилося чітке відчуття того, що саме цим я хочу займатися. Бути причетною до чийогось успіху – це те, що мене надихає!
Коли я готую заняття, то обмірковую кожен пункт до нюансів, щоб легко та доступно донести інформацію, зацікавити новачків матеріалом. Це допомагає мені поглиблювати власні знання, зростати як особистість.
Ви вже, напевно, зрозуміли, що я неймовірно полюбляю викладати! Тому давайте розповім вам трохи про сам курс.
Зараз дуже модна тема “увійти до IT” – це весело, цікаво, ще й заробіток привабливий, багато корпоративних “плюшок”. Але насамперед треба подумати – а чи підійде вам ця професія?
На мою думку, дизайн підійде тим, хто бажає долучитися до сфери IT, але не любить технічні напрями. Людина має бути творчою і відчувати, “де красиво”.
На курсі ми навчимо такого студента використовувати своє природне бачення краси в роботі. Дизайн – це відмінний вибір для тих, хто любить креатив, хоче реалізувати свої ідеї, мріє мати гнучкий графік роботи та багато заробляти.
У школі ми склали коротку, але дуже насичену програму. Тому після 6-місячного навчання випускники мають всі необхідні знання та навички для початку роботи! Програма включає такі блоки:
Студент вивчає всі основи, і після закінчення курсів має мінімально необхідну базу за будь-яким напрямом дизайну! Таким чином, ми даємо студентам свободу для подальшої самореалізації.
Наприклад, якщо людина прикипить до блоку графічного дизайну, зможе піти в маркетинг, гейм дизайн, поліграфію тощо. Якщо зацікавиться landing page або E-commerce – зможе йти в UI/UX. Якщо сподобається mobile – реалізує себе в дизайні додатків чи мобільних ігор.
Після тематичних блоків на курсі студенти захищають особисті проєкти. У результаті кожен випускник отримує 4 готові роботи до портфоліо! Це велика перевага перед випускниками інших шкіл!
Ми обговорили технічну частину курсу, тепер поговоримо про не менш важливі вміння фахівців – soft skills.
Які особливості характеру потрібно розвивати в собі, щоб досягти успіху в дизайні?
Досвід показує, що це: комунікабельність та вміння домовлятись. Web Design – це насамперед командна робота.
Потрібно спілкуватися з верстальником, менеджером, програмістом, а іноді з замовником. Важливо розуміти замовника, чого він хоче, щоб чітко бачити кінцеву мету. Хороший дизайнер сам може запропонувати та продати свою ідею чи думку, щоб його правильно зрозуміли та оцінили.
Софт скіли – найважливіша частина професії! Особливо зараз, коли більшість людей працюють віддалено та не мають зорового контакту, але потрібно зберігати високу продуктивність і працювати злагоджено.
Також soft skills дуже актуальні для новачків – їм потрібно правильно піднести себе на першій співбесіді, грамотно розповісти про свій досвід, добре влитися в колектив.
Пам’ятаєте, я казала про вміння бачити, “де красиво”? Так ось, мене надихає все довкола!
Якось восени мені сказали: “Все листя опало, тобі, напевно, сумно?”. А я здивувалася: “Як сумно? Навколо така краса! Осінній пейзаж – це завжди дивовижно”.
Тому ви можете черпати натхнення будь-де. Я знаходжу його у фотографіях, музиці, природі, фільмах. Наприклад, коли я дивилася фільм “Дістати ножі”, то захоплювалася поєднанням кольорів у кадрі.
На першій роботі у мене було хобі – я збирала рекламні листівки. У мене зібралася ціла колекція реклами, яку я ділила на “нормально” та “жахливо”, бо красивої не було.
Але поки ви не маєте “надивленості”, вам важко відрізнити хороше від поганого. Тому краще шукати натхнення на Behance, в природі, дизайні інтер’єрів. Білборди – не найкращий вибір для новачка.
Але я сподіваюсь, що хтось з моїх студентів колись зможе зробити рекламу в місті красивою!
Я зібрала невеликий список порад для починаючих дизайнерів, який вважаю дуже корисним. Особисто я була б рада прочитати його на старті свого знайомства з професією!
Я сама прийшла до дизайну, але буду рада привести в цю професію когось, хто знаходиться на роздоріжжі та не може наважитися на перший крок.
Якщо ви займатиметеся справою мрії, то зможете будувати навколо цього своє життя! Я б схарактеризувала це так: Ти любиш увесь світ і світ любить тебе!
Тож до зустрічі на заняттях!
Читати 9 хвилин
Змiст
Подiлитися з друзями:
“Чудово, що в A-Level теорія ніколи не йшла окремо від практики. Ми готувалися до реальної роботи, вчилися знаходити баги в тих місцях, про які інші навіть не замислюються, креативно підходили до різних завдань. Зараз я постійно користуюся цими вміннями в роботі!”
Вiдгук повнiстюКирило Смаковенко Python Developer, випускник IT-школи A-Level Всім привіт! Мене звати Кирило, і сьогодні я хочу трохи поділитися мотивацією та власним досвідом з тими, хто прагне вивчити мову програмування Python з нуля та почати кар’єру в IT. Зараз я працюю в компанії ДДІ — розробляю сайт, що обслуговує заправки. Важко сказати, що тут
Вiдгук повнiстю“Щоб досягти успіху, потрібно мати чітку мету перед очима та велике бажання за неї боротися. А ще – внутрішнє усвідомлення того, яких цілей ти повинен досягти до кінця року. Бо якщо цього немає, хтось доб’ється успіху замість тебе. І ти вже ніколи не зможеш його наздогнати та стати кращим!” Якщо ви вважаєте, що відомі
Вiдгук повнiстю“Після кожної вивченої теми потрібно багато практикуватися, бо гола теорія не дасть майже нічого. Лише відточуючи навички до автоматизму, можна навчитися повною мірою використовувати опанований предмет: технологію, фічу мови тощо.”
Вiдгук повнiстюЗаняття у школі проводяться в режимі онлайн.
Заняття у школі проходять двічі на тиждень. Адміністрація школи затверджує розклад для кожної групи окремо. Це може бути один з трьох варіантів:
- понеділок (19:00-22:00) та четвер (19:00-22:00);
- вівторок (19:00-22:00) та п'ятниця (19:00-22:00);
- середа (19:00-22:00) та субота (11:00-14:00).
Самостійно обирати дні та час занять не можна.
Але ви можете дізнатися у менеджера по роботі з клієнтами, за яким із трьох видів розкладу займатиметься саме ваша група.
Так, на всіх курсах (крім “Основи Програмування”) передбачені безкоштовні заняття з англійської мови. Вони проводяться в неділю - час занять залежить від вашого вихідного рівня англійської мови.
Так, після успішного завершення навчання ви отримуєте сертифікат про закінчення курсу.
Курс практично завжди стартує у призначену дату.
Винятками можуть бути зовнішні чинники, на які школа не може вплинути. Або якщо в групі не набирається достатня кількість людей, тоді дата старту може бути зсунута на період до 2-х тижнів.
Якщо в групі до анонсованої дати старту не набирається 50% студентів, ми зміщуємо дату старту на період до 2 тижнів, про що попереджаємо всіх студентів, які вже записалися до цієї групи. Навіть якщо протягом цього часу ми не набираємо жодної людини - ми все одно стартуємо навчання з тією кількістю студентів, яка є.
На сторінці кожного курсу є відгуки про курс. Також є сторінка всіх відгуків від компаній-партнерів та окрема спільна сторінка відгуків
Так. У нашій школі всі курси складені таким чином, що ви можете прийти на навчання абсолютно без знань у сфері - але зайвими вони не будуть. З корисною інформацією стосовно різних IT-курсів та напрямів ви можете ознайомитись ще перед навчанням у нашому блозі
Так, у вас є така можливість, але для цього вам потрібно буде пройти співбесіду з викладачем, щоб він визначив рівень ваших знань. Також вам потрібно буде здати пройдені модулі, після чого вас допустять до навчання з того місяця, коли ви приєдналися.
Так, ми практикуємо переведення на наступний потік або на інший напрям, але тільки за умови наявності вільних місць у групі.
Викладачі в нашій школі - це практикуючі фахівці, які працюють в IT-компаніях, з досвідом не менше 3-х років. Кожен викладач проходить 3 етапи співбесіди, а також консультації з навчального процесу перед тим, як буде допущений до викладання в нашій школі.
Стандартний ноутбук для офісної роботи з мінімальними вимогами: процесор i3, ОЗУ мінімум 8гб та SSD 256 Гб.
Щомісяця адміністрація школи проводить анкетування студентів для збору зворотного зв'язку про викладачів, якість освіти та зручність навчання в нашій школі.
Є 3 варіанти підписання договору зі школою:
Договір підписується через електронно-цифровий підпис ПриватБанку та сервісу “paper less”;
Через електронно-цифровий підпис у сервісі “Дія” та електронний сервіс “Вчасно”
Відправлення договору у паперовому вигляді через Нову Пошту для підписання.
Виключно оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок школи.
При щомісячній оплаті - через кожні 8 занять. Тобто: раз на місяць в перше заняття навчального місяця.
Якщо двома частинами, то друга оплата має бути внесена на початку четвертого місяця (на 24-му занятті).
Згідно з договором, ви можете повернути 50% від вартості непройдених занять, що були оплачені. Повернення можливе з поважної причини та надання документів, що її підтверджують.
Так, ви можете звернутися з таким запитом до нашого менеджера. Ми надішлемо приклад договору на електронну пошту або в Telegram.
Ні, оплата проводиться тільки на розрахунковий рахунок.
Школа веде студента від початку пошуку роботи до отримання ним офера, бере участь у всіх етапах співбесіди в кожній компанії. Школа надає додаткове заняття зі складання резюме та допомагає у комунікації з HR/Rec. Ближче до фіналу навчання рекрутер школи збирає резюме та подає на співбесіди до компаній-партнерів, які вже мають відкриті позиції та знають рівень наших студентів. Вони лояльно ставляться до студентів школи, оскільки багато випускників A-Level вже потрапили до наших партнерів.
Основні компанії, в які ми працевлаштовуємо випускників - це наші партнери, з якими ви можете ознайомитися на сайті A-Level.
Отримати сертифікат про успішне проходження курсів. Також обов'язковою умовою є відвідування занять з англійської мови.
Студент має брати активну участь в процесі працевлаштування: ходити на співбесіди, виконувати тестові завдання і давати фідбек школі по кожному етапу, щоб ми могли вже в процесі підкоригувати проблемні моменти.
На багатьох наших напрямках є працевлаштування, проте, на жаль, не на всіх. Але ми працевлаштовуємо на всіх напрямках, незалежно від гарантії. Найважливіше - це знання та бажання самого студента!
Студент може написати свої побажання - ми намагатимемося знайти максимально схожу до них компанію серед наших партнерів. Проте, найголовніше - це знайти першу роботу для наших студентів! На жаль, не завжди є крутий вибір.
Ні, повернення коштів з цієї причини не передбачене.Найголовніша мета школи - це можливість для випускників знайти першу роботу. Але якщо студент знаходить роботу самостійно, ми вважаємо, що умови договору виконані, оскільки головна мета здійснена.
Ви можете звернутися за консультацією до адміністрації школи за телефоном або в Telegram. Адміністрація школи проведе консультацію, визначить ваші сильні сторони та допоможе обрати напрям. Також з описом кожного напряму ви можете ознайомитись у нашому блозі в статтях від викладачів та студентів
На кожній сторінці курсу є програма навчання та детальна інформація про технології, що вивчаються. Також ви можете прочитати детальніше про курси в нашому блозі в рубриці “курс очима викладача”
Такої можливості немає, але ви можете ознайомитися з викладачами та школою на наших відкритих заняттях, які ми проводимо щомісяця. Стежте за нашими соцмережами та анонсами заходів. Також ви можете підписатися на розсилку, щоб не пропустити повідомлення про наші заходи.
Крім того, познайомитися з викладачами можна в нашому блозі
Програми курсів коригуються щомісяця: відповідно до нових трендів та оновлень технологій, які передбачені на курсах. Ви можете бути впевнені, що програма буде актуальною на той момент, коли ви будете навчатися на курсах.
Основний упор у нашій школі робиться на практику, щоб на момент випуску у вас був досвід роботи в команді з практичними завданнями. Завдяки цьому в реальному проєкті ви зможете почувати себе комфортно.
Звичайно, ви можете зв'язатися з викладачем у будь-який денний час і, по можливості, він вам відповість. Враховуйте, що наші викладачі - це практикуючі фахівці, які працюють у компаніях. Але ваше питання не залишиться без відповіді у будь-якому випадку.
Так, кожне заняття записується. Ви матимете можливість переглянути заняття за потребою, якщо не змогли бути присутніми.
Після кожного заняття від викладача ви отримуватимете всі методичні матеріали, презентації, які використовувалися на занятті, а також додаткову літературу для самостійного вивчення.
Так, домашнім завданням приділяється окрема увага - їх буде багато.
Заняття проводяться в режимі online через платформу Google meet.
Комунікація ведеться через Telegram групу та електронну пошту.
Модулі можуть проводитись у різні відрізки часу - залежно від курсу. Але в більшості випадків це - раз на місяць.
Звісно так - таких матеріалів буде велика кількість.
Так, на кожному курсі студенти розробляють кілька невеликих проєктів та один великий - випускний. Всі ці проєкти будуть складати ваше портфоліо.
Не менше 80% відвідувань занять
Не менше 80% зданих дз
Не менше 7 балів за модульні роботи та фінальні іспити (захист проєкту та технічну співбесіду)